امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117729
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
حجت الاسلام احمد ابراهیمی‌نژاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حجت الاسلام احمد ابراهیمی‌نژاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; < /a>، پیرامون برنامه‌های این نهاد در سال جاری گفت: ما تلاش می‌کنیم برنامه‌های مثبت و مناسبی را که در سال‌های گذشته داشته‌ایم با قدرت هرچه تمام دنبال کنیم.

حجت الاسلام ابراهیمی‌نژاد ادامه داد: در سال‌های گذشته ما همکاری و همراهی بسیار خوبی با نشریات و تشکل‌های دانشجویی داشته‌ایم و در اجرای برنامه‌های آنها مثل برگزاری اردوها هر کمکی را که توانسته‌ایم انجام داده‌ایم و این همکاری و همراهی با قدرت و قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

وی اظهار داشت: برای اینکه همدلی و وفاق بین تشکل‌های دانشجویی تقویت شود ما اقدام به تشکیل شورای هماهنگی تشکل‌ها کردیم که این موضوع آثار بسیار مثبتی در سطح دانشگاه‌ و فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان داشته‌است و به گفته دانشجویان این موضوع یک حرکت مثبتی بوده که موجب وفاق، همدلی و همزبانی بیشتر شده‌است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ادامه داد: شورای هماهنگی تشکل‌ها هر هفته تشکیل می‌شود و برای اینکه هماهنگی بیشتری ایجاد شود، اخبار و اطلاعات دانشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد و باعث ایجاد هماهنگی در برنامه‌های آنها می‌شود.

وی در خاتمه گفت: امیدوارم دانشجویان با توکل به خدا و تلاش و کوشش،  آینده خوبی را برای خود و کشور رقم بزنند و با کمک اساتید و دانشجویان دلسوز بتوانیم به قله‌های علمی دنیا دست پیدا کنیم.
انتهای پیام/
   

منبع : فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها