امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117730
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
سیدرضا هاشمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت:از آنجا که ...

سیدرضا هاشمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت:از آنجا که باید هرچه سریع‌تر وزیر علوم مشخص شود، از رئیس جمهور می‌خواهیم در معرفی وزیر علوم نظر نمایندگان مجلس و جامعه دانشگاهی را هم لحاظ کند.

وی ادامه داد: فرجی دانا وزیر سابق علوم برخی ویژگی‌هایی داشت که باعث استیضاح وی شد. حال رئیس جمهور باید فردی را برای این وزارتخانه معرفی کند که ویژگی‌های منفی فرجی دانا را نداشته باید.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: روحانی فردی را برای وزارت‌ علوم معرفی کند که بدور از مسائل حاشیه‌ای بدنبال پیشرفت علمی دانشگاه‌ها باشد. همچنین دانشگاه را جولانگاه عناصر فتنه نکند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه نجفی گزینه مناسبی برای وزارت علوم نیست، گفت: با توجه به ویژگی‌های منفی که نجفی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش داشت، همان موارد برای تصدی وزارت علوم نیز اهمیت دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار