امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117734
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام یحیی صالح نیا امام جمعه غرب تهران در خطبه های نماز جمعه این هفته به روحیات و خصلت های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام یحیی صالح نیا امام جمعه غرب تهران در خطبه های نماز جمعه این هفته به روحیات و خصلت های مومنان اشاره کرد و گفت: مومن کسی است که تمام مال و جان و هر آن چه دارد را برای خدا قربانی کند.

وی اظهار داشت: این روزها صحنه های درد آوری از کشت و کشتار در بلاد مسلمین از سوریّه و عراق و یمن و کوبانی و دمشق و ... مشاهده می شود که موجب ناراحتی روح پیامبر اسلام می‌شود.

صالح نیا با بیان اینکه بلای مسلمان کشی که غرب به جان امّت اسلامی انداخته، غول سه سری است که یک سرش در سقیفۀ بنی ساعده است، تصریح کرد: آنان بودند که با هدایت شیطان، آب را از سرچشمه آلوده کردند و دست مردم را از دامن ولایت امیرالمؤمنین(ع) و اولاد طاهرینش جدا کردند.

وی گفت: یک سردیگر این فتنه در بیوت عالم نمایان عربی است که کشتن را تئوریزه می کنند و به راحتی آب خوردن مسلمین را تکفیر می کنند و مهدورالدم می شمارند و یک سرش در مراکز اطلاعاتی و جاسوسی غرب است که از آب گل آلود اختلافات مسلمین ماهی تروریسم، برادر کشی، قومیّت گرایی و ... را می گیرند.

امام جمعه غرب تهران اضافه کرد: عمق خباثت برخی سردمداران غرب را می شود در برنامه های ضدّ انسانی آنان در آفریقا ملاحظه کرد آن جایی که می بینیم بیماری «ابولا» طی 6 ماه گذشته جان بیش از 3 هزار نفر را در غرب آفریقا گرفته است. پرفسور «سیرل برودریک» با درج مقاله‌ای در روزنامه معروف لیبریایی «دیلی آبزرور» افشا کرده است که ویروس کشنده ابولا یکی از ارگانیزم‌های اصلاح‌شده ژنتیکی است (GMO) که به عنوان اسلحه بیولوژیکی توسط شرکتی صنعتی ـ نظامی در آمریکا ساخته شده است.

صالح نیا با عنوان این مطلب که عامل ناشناخته، سرعت سرایت بالا، نبودن داروی ضد آن، شیوع در آفریقا، کشتن بسیاری از مبتلایان در زمان کوتاه و اتمام قضیه با اعلام کشف واکسن یا کشف داروی ضد آن تماما سناریوی استکبار است، گفت: پول هنگفت ناشی از فروش واکسن و یا داروهای مقابله‌کننده برای آمریکا و هم‌پیمانانش مانند رژیم صهیونیستی و انگلیس که در حال مدرنیزه کردن تسلیحات نظامی خود هستند، بمب هایی می شوند بر سر مسلمانان.

وی در ادامه گستاخی های انگلیس و ادامه اظهارات خصمانه دولتمردان این کشور علیه جمهوری اسلامی را ناشی از ضعف دیپلماسی کشورمان دانست و گفت: هر چند مردان دیپلماسی ما زحمت می کشند و در صحنه مذاکرات تلاش می کنند ولی این نباید باعث شود که عزت ملی زیر سوال رود و غرب گستاخانه با ما برخورد کند.

صالح نیا خطاب به دولتمردان گفت: همه چیز در مذاکره خلاصه نمی شود بلکه باید با خدمت به این مردم شریف آنان را که تنها سرمایه های اجتماعی نظام هستند حفظ کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها