امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117751
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در سال جاری اظهار داشت: این جشن به مدت سه روز در کشور برگزار ...

سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در سال جاری اظهار داشت: این جشن به مدت سه روز در کشور برگزار می‌‌شود.

وی تصریح کرد: بیستمین جشن عاطفه‌ها امسال از 16مهرماه در سطح مدارس آغاز شد که در ادامه این جشن در سطح مساجد، محلات و مصلی‌های نماز جمعه و مسیرهای راهپیمایی خانوادگی تا روز 18 مهرماه برگزار خواهد شد.

ستاری با بیان اینکه کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها به سرعت در اختیار دانش‌آموزان نیازمند قرار خواهد گرفت،‌ گفت: با هماهنگی صورت گرفته با انجمن اولیاء و مربیان مدارس، کمک‌های جمع‌آوری شده در مدارس توسط این افراد توزیع خواهد شد.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه بر اساس آمار اولیه میزان کمک‌های جمع‌آوری شده امسال نسبت به سال گذشته افزایش بهتری داشته به طوریکه در سه استان اردبیل، کهگیلویه و بویراحمد و سیستان و بلوچستان کمک‌های خوبی جمع‌آوری شده است.

ستاری گفت: در استان اردبیل 900میلیون تومان، کهکیولیه و بویراحمد 700میلیون تومان و سیستان و بلوچستان 2میلیارد و 500 میلیون تومان جمع‌آوری شده است.

وی تصریح کرد: سال گذشته میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها 50 میلیارد تومان بود که از این رقم 35میلیارد تومان توسط پایگاه‌های امداد و 15 میلیارد تومان توسط مدارس جمع‌آوری شده بود.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، در پایان گفت: پیش‌بینی می‌شود میزان کمک‌ها در بیستمین جشن عاطفه‌ها 60میلیارد تومان برسد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار