امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117770
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حبیبی فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان در اولین جمعه بعد از حادثه پاسگاه ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حبیبی فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان در اولین جمعه بعد از حادثه پاسگاه سراوان در نماز جمعه اهل تسنن زاهدان حضور یافت و در حضور مولوی عبدالحمید به ایراد سخنرانی پرداخت.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان به حوادث اخیر پاسگاه سراوان و شهادت 4 نفر از پرسنل نیروی انتظامی و مجروحیت یک نفر دیگر اشاره داشت و تصریح کرد: به پاسگاه زنگ می‌زنند و می‌گویند مزاحم نوامیس شده‌اند و وقتی از پاسگاه نیرو اعزام می شود همه را شهید می‌کنند و با این کار مردم را بدنام می‌کنند.

سردار حبیبی ادامه داد: ما برای نوکری مردم آمده‌ایم؛ ما در روستا دکتر می‌بریم و به مردم خدمت می‌‌کنیم. ما خادم مردمیم.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: من شیعه کنار شما اهل تسنن هستم؛ نیروی انتظامی خادم مردم است؛ شما به ما کمک کنید به ما مشورت دهید و از ما انتقاد کنید. ما می‌پذیریم.

در این نماز جمعه مولوی عبدالحمید نیز اظهار داشت: از بدترین مسائل خوف و تهدید است و امنیت از همه چیز مهم‌تر است. ما در امنیت باید نقش داشته باشیم.

وی با محکوم کردن شهادت ۴ جان بر کف ناجا تصریح کرد: پیام ما این است که امنیت باید حفظ شود. هیچ کس حق ندارد امنیت را به هم ‌بزند.

امام جمعه مسجد مکی زاهدان تاکید کرد ما در آزادی ۴ گروگان نقش داشتیم و حرکت مردم نتیجه دارد؛ باید اعتماد داشته باشیم.

لازم به ذکر است سردار حبیبی فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان با حضور معاونین و فرماندهان و به مناسبت هفته ناجا در این نماز جمعه حضور یافت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها