امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117827
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شصت و ششمین دوره از «نمایشگاه بین‌المللی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شصت و ششمین دوره از «نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت (2014) »، با 200 عنوان کتاب از نویسندگان ادبیات کودک و نوجوان حضور به عمل آورده که این کتاب‌ها در غرفه‌ای مستقل در سالن کودک نمایشگاه فرانکفورت واقع شده در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است.

این کتاب‌ها شامل آثار «تصویری»، مجموعه کتاب‌های «رمان نوجوان امروز»، کتاب‌های «الکترونیک»، کتاب‌های «صوتی» و کتاب فیلم‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.
به گفته محسن حموله مدیرکل روابط عمومی که اکنون در بخش کودک و غرفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت حضور دارد، کانون همزمان با نمایشگاه فرانکفورت، کاتالوگی از گزیده عناوین جدید کتاب‌های کانون پرورشی را منتشر کرده است که این کاتالوگ شامل 58 عنوان خلاصه کتاب‌های جدید کانون به زبان انگلیسی برای سال‌های 92 و 93 است.
وی با بیان اینکه کاتالوگ کانون پرورشی برای بیش از 1200 ناشر کودک حاضر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت ارسال شده است، ادامه می‌دهد: کانون برای استفاده بهینه از این سفر و تبادل کپی‌رایت، حدود 20 قرار کاری با ناشران کشورهایی همچون فرانسه، آمریکا، چین، انگلیس، کره جنوبی، ایتالیا، مراکش، اندونزی و کانادا برای تبادل کپی‌ر‌ایت تنظیم کرده است.
 
حموله بیان می‌کند: در این نمایشگاه 4 عنوان از کتاب‌های «احمدرضا احمدی» با عنوان‌های «مسافران هواپیمای سفید رنگ»، «سبد حصیری و فرفره‌های رنگین» «مزرعه گل‌های آفتابگردان» و «در این خانه برای همیشه ماندم»،  ارائه شده است.

وی می‌افزاید: کتاب‌های گزیده‌هایی از صحیفه سجادیه با عنوان «خدای من» به انتخاب «حمید گروگان»، گزیده‌ای از نهج‌البلاغه با عنوان «نیایش درختان» اثر «مصطفی رحماندوست» و گزیده نهج‌الفصاحه با عنوان «دعوت» ارائه شده است.
 
 
مدیرکل روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌گوید: در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت، حدود 62 عنوان کتاب «تصویری کودک و نوجوان»، 54 عنوان کتاب «رمان نوجوان امروز»، 8 عنوان کتاب‌های «مرغک»، 6 عنوان «نمایشنامه کودک و نوجوان»، 9 عنوان «غیر داستانی»، 12 عنوان مجموعه کتاب‌های «شاهنامه»، 8 عنوان مجموعه کتاب‌های «مرز پرگهر»، 11 عنوان کتاب درباره «مولانا»، 7 کتاب فیلم، 9 کتاب سه و دو زبانه و 16 کتاب «الکترونیک»، از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به بازدیدکنندگان این نمایشگاه ارائه شده است.

بر اساس این گزارش، شصت و ششمین دوره از «نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت (2014)»، از 16 لغایت 20 مهر سال جاری در شهر فرانکفورت کشور آلمان در حال برگزاری است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها