امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117828
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،داریوش ارجمند، بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون با انتقاد از کم توجهی به داشته های کشور گفت: منابع طبیعی و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،داریوش ارجمند، بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون با انتقاد از کم توجهی به داشته های کشور گفت: منابع طبیعی و ذخایر فراوان این کشور، تنها متعلق به نسل فعلی نیست و آیندگان هم از داشته های این کشور سهمی دارند.
 
سخنگوی فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای با اشاره به بیتی از گنجینه ادب فارسی گفت: قطعا بهترین آموزه اخلاقی و توصیه را در این زمینه سروده زیبایی است که حکم مثل یافته است:«دیگران کاشتند و ما خوردیم/ما بکاریم و دیگران بخورند».
 
دارنده نشان درجه یک فرهنگ و هنر  در ادامه با اشاره به تاثیر تبلیغات هنری در اصلاح الگوی مصرف گفت: نمی‌توان از تاثیر ساخت فیلم و فرهنگسازی با استفاده از ابزار هنری غافل شد به هر حال در این زمینه کارهایی نیز صورت گرفته است و قطعا تاثیر نیز داشته است.
 
ارجمند اضافه کرد: اما این نکته نیز حائز اهمیت است که این تولیدات باید مستمر باشد، نه اینکه هرگاه با بحران رو به رو شدیم، به فکر ساخت فیلم کوتاه و تبلیغات هنری و مذهبی بیفتیم و فکر کنیم که در این زمان کوتاه تاثیر آن چنانی نیز خواهد داشت.
 
این بازیگر سینما و تلویزیون کشور در خاتمه با پیامی به همه شهروندان تهرانی گفت: مهم این است که همه ما باور کنیم این منابع فقط و فقط متعلق به ما نیست و آیندگان نیز از آن سهمی دارند که باید با صرفه جویی و استفاده درست، این امانت به نسل های بعد هم منتقل شود.
 
جشنواره فیلم‌های موبایلی «گزارش یک نگرانی» با توجه به وضعیت بحرانی آب شهر تهران با همکاری فرهنگسرای رسانه و  شرکت آبفای استان تهران برگزار می‌شود. این جشنواره قصد دارد با فراهم آوردن زمینه حضور اقشار مختلف مردم، فیلمسازان و هنرمندان در این حرکت فرهنگی هنری نگاه مردم تهران به مسأله کمبود آب را در قالب فیلم‌های موبایلی به نمایش بگذارد.
 
علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا 25 مهر ماه به نشانی پاسداران، خیابان گل‌‌نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگسرای رسانه بفرستند و یا با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.rasanehfest.ir در جشنواره شرکت کنند. همچنین شماره تلفن 22888680 پاسخگوی علاقمندان خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها