امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117831
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
شهرام مکری که این روزها فیلم «ماهی و گربه» او با استقبال غیرقابل تصوری در گروه «هنر و تجربه» اکران شده در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره ...

شهرام مکری که این روزها فیلم «ماهی و گربه» او با استقبال غیرقابل تصوری در گروه «هنر و تجربه» اکران شده در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره جدیدترین اثر خود تحت عنوان «سیب‌های زرد»‌گفت: نگارش نهایی فیلم‌نامه این اثر سینمایی توسط من و خانم نسیم احمدپور که نمایش‌نامه نویس هستند به پایان رسیده است و این فیلم‌نامه را در خانه سینما به ثبت رسانده‌ایم.

وی افزود: در هفته آینده برای پروانه ساخت از سوی سازمان سینمایی اقدام خواهیم کرد و با برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم اواخر مهر ماه پیش‌تولید این فیلم را به تهیه‌کنندگی سپهر سیفی آغاز خواهیم کرد.

مکری در پاسخ به این سوال که آیا این فیلم در جشنواره سی‌وسوم فیلم فجر حضور خواهد داشت عنوان کرد: عجله‌ای برای تولید این فیلم نداریم اما به احتمال زیاد این فیلم تا جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد.

کارگردان «ماهی وگربه» با اشاره به ترکیب بازیگران جدیدترین فیلم خود گفت: در این فیلم با توجه به فضای فیلم‌نامه از ترکیب بازیگران جوان تئاتر استفاده خواهم کرد.

وی درباره داستان «سیب‌های زرد»‌گفت: این فیلم درباره گروه تئاتری است که تلاش می‌کنند تا نمایش نامه خود را به مرحله اجرا برسانند.

مکری تاکید کرد: «سیب‌های زرد» اواسط آذرماه در تهران مقابل دوربین خواهد رفت.

بنابراین گزارش، شهرام مکری تاکنون آثار زیادی را در عرصه فیلم کوتاه و مستند کارگردانی کرده و «سیب‌های زرد» پس از «ماهی و گربه»‌که در جشنواره سی و دوم فیلم فجر مورد استقبال قرار گرفت به عنوان دومین اثر سینمایی از شهرام مکری به حساب می‌آید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها