امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117844
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی گروه «هنر و تجربه»، انجمن مستندسازان سینمای ایران که همواره مشتاق و پیگیر اکران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی گروه «هنر و تجربه»، انجمن مستندسازان سینمای ایران که همواره مشتاق و پیگیر اکران فیلم‌های مستند در سالنهای نمایش بوده است، از اقدام جدید سازمان سینمایی برای نمایش آثار مستند در سالن سینما‌ها استقبال می‌کند.

این انجمن با خرسندی از نمایش مستمر فیلم‌های مستند، در دو بخش فیلمهای مستند قدیم و جدید تقدیر می‌کند و آن را حرکت مثبتی می‌داند که موجب آشنایی همزمان مخاطبان و علاقه مندان با آثار امروزی و ماندگار قدیمی می‌شود. «شش قرن و شش سال» ساخته مجتبی می‌رتهماسب در کنار «اون شب که بارون اومد»، «ندامتگاه» و «تهران پایتخت ایران است» ساخته کامران شیردل و فیلم کلاسیک «مردی با دوربین فیلمبرداری» ساخته ژیگا ورتوف نمونه های بسیار مناسبی برای شروع این اقدام و نشان دهنده درایت افراد تصمیم گیرنده است.

انجمن مستندسازان سینمای ایران با دعوت از علاقه مندان سینمای مستند به حمایت از این حرکت فرهنگی، آرزوی توفیق برنامه ریزان گروه «هنر و تجربه» و استمرار این حرکت قابل تقدیر را دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار