امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117854
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۸
تعداد بازدید: 28
ناصر عاشوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه مسئولان در هر شرایطی خدمتگزاران مردم هستند، اظهار کرد: حضور مسئولان در مناطق ...

ناصر عاشوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه مسئولان در هر شرایطی خدمتگزاران مردم هستند، اظهار کرد: حضور مسئولان در مناطق به‌ویژه محروم شهرستان‌ها جزو وظایف مهم آنها است.

وی با بیان اینکه مسئولان باید در بین مردم باشند، تصریح کرد: بی‌اطلاعی از مشکلات مردم بر مشکلات دیگر می‌افزاید.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مردم را ولی نعمت نظام جمهوری اسلامی خواند و گفت: خدمتگزاران مردم باید در هر شرایطی گوش شنوای مشکلات مردم را داشته باشند و آماده رسیدگی به آنها باشند.

وی با اشاره به همکاری نکردن بانک‌ها با مردم در پرداخت تسهیلات خاطرنشان کرد: بانک‌ها به مردم فشار اقتصادی وارد می‌کنند که این امر به دور از توان مردم است و باید همکاری بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

عاشوری نماینده مجلس را یک مقام آزاد و مستقل خواند و یادآور شد: نیاید خلاف جهت حرکت شود زیرا نماینده لسان و اعتماد مردم در مجلس است.

وی قانون را عامل رفاه مردم خواند و تصریح کرد: امنیت ایران در منطقه متشنج خاورمیانه بسیار ستودنی است.

وی ایجاد سلامت در بین مردم کشور را امری جداناپذیر دانست و متذکر شد: این امر از وظایف دولت است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس مقدار موجود گندم امسال در کشور را کافی دانست و اظهار کرد: در نیمه دوم امسال برای تامین آرد و نان مردم هیچ مشکلی وجود ندارد.
انتهای پیام/2300/ل30/ ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها