امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117860
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۸
تعداد بازدید: 39
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «حسین الشیخ» از رهبران فتح در سخنان ضمن ابراز خوشحالی از بازدیدش از غزه افزود که این ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «حسین الشیخ» از رهبران فتح در سخنان ضمن ابراز خوشحالی از بازدیدش از غزه افزود که این جنبش برای توافق‌های بعدی با جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» آماده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، الشیخ که رئیس هیئت امور مدنی است اعلام کرد که رژیم صهیونیستی با ورود کارگران غزه به سرزمینهای اشغالی موافقت کرده است و این می‌تواند آغازی برای بهبود اوضاع اقتصادی و کم کردن از حجم میزان بیکاری در نوار غزه باشد و پس از توافق بر سر یک گذرگاه امن میان کرانه باختری و نوار غزه راه‌حل‌های دیگری نیز در راه است.

وی افزود: سفر دولت توافق به غزه مقدمه اجرایی کردن تمام توافق‌های ما با برادرانمان در جنبش حماس و زمینه گسترش نفوذ این دولت در نوار غزه است.

الشیخ هم‌چنین اعلام کرد که با حماس نشستی مشترک و مثبت داشته‌اند و به جنبش حماس پیشنهاد داده شده است که لیستی واحد از نامزدهای فتح و حماس برای انتخابات آینده زیر نظر دولت توافق ملی آماده شود و جنبش فتح برای این حرکت آماده است.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار