امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117873
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۸
تعداد بازدید: 17
مرتضی رحمانی موحد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره برنامه‌ریزی‌ها در خصوص سفرهای مردم در ماه‌های محرم و صفر به منظور برپایی مراسم سوگواری ...

مرتضی رحمانی موحد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره برنامه‌ریزی‌ها در خصوص سفرهای مردم در ماه‌های محرم و صفر به منظور برپایی مراسم سوگواری اظهار داشت: در این زمینه از هم اکنون ستادهای هماهنگی خدمات سفر در استانهای مختلف فعال شده اند تا مردم در کمال امنیت و آرامش بتوانند در ماه‌های محرم و صفر برای انجام مراسم مذهبی و ادای نذورات به شهرهای مختلف سفر کنند.

وی افزود: معمولاً بخشی از مردم که از شهرهای خود مهاجرت کرده‌اند در این ایام عزاداری، به محل اصلی زندگی خود باز می‌گردند که باید شرایط سفرهای مردم تسهیل شود.

معاون گردشگری کشور ادامه داد: در همین راستا ستاد هماهنگی خدمات سفر در سراسر کشور در این ایام به صورت آماده باش خواهد بود.

رحمانی موحد درباره گروه بعدی از گردشگران که برای استفاده از قطار گردشگران اروپایی در مسیر ایران هستند، نیز گفت: این گروه هم توسط یک دفتر خدمات مسافرتی وارد ایران می‌شوند و هماهنگی با معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری انجام نشده است. البته معاون گردشگری مشکلی با این اقدامات دفاتر ندارد اما بهتر است که برای برگزاری سفری با مسائل و مشکلات کمتر، این هماهنگی‌ها صورت پذیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها