امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117886
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۸
تعداد بازدید: 37
به ‌‌گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بجنورد، سردار حسین سلامی ظهر امروز در آیین سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به خراسان ...

به ‌‌گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بجنورد، سردار حسین سلامی ظهر امروز در آیین سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به خراسان شمالی با اشاره به

برنامه فریبنده آمریکا برای مقابله با گروهک داعش، اظهار داشت: این گروهک تروریستی از سوی آمریکا حمایت می‌شود و امروز این کشور با نام مقابله با داعش برای حضور در منطقه وارد عمل شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا در برای دستیابی به سیاست‌های خود در منطقه موفق نبوده است، افزود: این کشور در اجرای این سیاست به حاشیه رانده شده است و نقش و نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه بیش از پیش آشکار شده است. 

به گفته وی یکی از مهم‌ترین اهداف آمریکا و همدستانش قرار دادن مسلمانان شیعه و سنی در مقابل یکدیگر بوده که با هوشیاری مسلمانان، آنان در راستای رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی با وجود همه تلاش دشمنان گفت: دشمنان نظام اسلامی در طول عمر بابرکت انقلاب اسلامی در برابر حرکت توفنده ملت ایران صف‌آرایی کردند اما در عمل نتیجه‌ای نگرفتند.

وی با یادآوری اینکه در این مدت انواع سناریوها و استراتژی‌های مدرن و سنتی علیه ایران به‌کار گرفته شده، بیان داشت: ملت ایران در مقابل دشمنان و در جهت حفظ حقوق منافع ملی همواره ایستاده‌اند.

سردار سلامی با اشاره به سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به خراسان شمالی گفت: مردم ولایتمدار این استان استقبال پرشوری را از رهبری معظم انقلاب به عمل آورده و این استقبال در تاریخ ثبت و ضبط شد.

وی گفت: این حضور پرشور مردم استان خراسان شمالی به عنوان برگ زرینی در تاریخ ولایتمداری استان رقم خورد.

جانشین فرمانده کل سپاه، وجود رهبری را نعمت و موهبتی بزرگ برای نظام اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری شخصیت ممتازی است که شناخت بسیار خوبی از مسائل مختلف دارند.

به گزارش فارس، مقام معظم رهبری در 19 مهر 91 به مدت هشت روز میهمان مردم استان خراسان شمالی بودند.

معظم‌له در این سفر علاوه بر حضور در بجنورد در جمع مردم شهرستان‌های اسفراین و شیروان هم حضور یافتند.

انتهای پیام/63002/ط40/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها