امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117943
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۵
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات سعید نوین مجموعه‌ای از کتاب‌ها درباره حضرت علی(ع) از محقق و پژوهشگر علوم دینی محمدرضا رمزی اوحدی دارد ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات سعید نوین مجموعه‌ای از کتاب‌ها درباره حضرت علی(ع) از محقق و پژوهشگر علوم دینی محمدرضا رمزی اوحدی دارد که این کتاب‌ها با نام مجموعه مظهرالعجایب منتشر شده است. این کتاب‌ها که درباره حضرت (ع) است هر یک کلمه 1001 را یدک می‌کشند و هر یک به گوشه‌ای از ابعاد زندگی با برکت اولین امام شیعیان می‌پردازند. این کتاب‌ها بسیار خوش خوان و روان نوشته شده و با استقبال بسیار خوب مخاطبان هم مواجه بوده است.

به طوری که به گفته علیرضا دانایی مدیر مسئول انتشارات سعید نوین این کتاب‌ها در طول یک سال و همزمان با عید غدیر تجدید چاپ شده‌اند. کتاب «

1001 داستان از زندگانی امیرالمومنین علی علیه‌السلام» از دیگر کتاب‌های این مجموعه مخاطب بیشتری داشته به چاپ سوم رسیده است و کتاب‌های دیگر از این مجموعه نیز یعنی کتاب‌های «1001 فضلیت از امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام در کتب اهل سنت»، «1001پرسش و پاسخ از امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام»، «1001 نکته از ولایت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام» و «1001 نور از فضایل امیرالمومنین علی علیه‌السلام» هم به چاپ دوم رسیده است.

این کتاب‌ها سعی دارند گوشه‌ای از فضایل مولای متقیان را به خوانندگان معرفی کنند و عدد 1001 این کتاب‌ها هم فلسفه جالبی دارد چون در حدیثی از پیامبر اکرم(ص) آمده است: «علی جان! تو در امت من به مثابه سوره توحید هستی» و جمع ابجد سوره توحید می‌شود عدد 1001 که نویسنده از آن در نوشتن کتاب هایش استفاده کرده است تا 1001 نکته از زندگی آن حضرت را از ابعاد مختلف به خوانندگان کتاب‌هایش نشان دهد.

برای آشنایی بیشتر با این مجموعه می‌توانید گزارش «هزار و یک‌ نکته‌ای که درباره علی(ع) نمی‌دانستید» بخوانید.

علاقه مندان برای تهیه این کتاب‌ها می‌توانند با تلفن025137839999 یا با سامانه پیام کوتاه:  3000570047 تماس بگیرند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها