امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117953
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۵
تعداد بازدید: 57
 به گزارش خبر گزارش فارس، محمدجواد حاجی سلطانی، معاون بازرگانی انتشارات سروش گفت: این انتشارات با 500 عنوان کتاب برگزیده خود در نمایشگاه بزرگ کتاب ...

 به گزارش خبر گزارش فارس، محمدجواد حاجی سلطانی، معاون بازرگانی انتشارات سروش گفت: این انتشارات با 500 عنوان کتاب برگزیده خود در نمایشگاه بزرگ کتاب استانی کرمانشاه حضور فعال دارد.

وی افزود: براساس اعلام مسئولان، در این نمایشگاه بیش از 550 ناشر از تهران و استان ها حضور دارند که همه ی ناشران داخلی موظف هستند آخرین کتب و آثار خود را ارائه کنند.

وی همچنین به تخفیف 30 درصدی در نمایشگاه کتاب کرمانشاه اشاره کرد و افزود: 20 درصد این تخفیف در قالب بن کتاب و 10 درصد از سوی ناشران خواهد بود که این تصمیم از سوی معاونت مربوطه در وزارت ارشاد به دلیل مشکلات چاپ و کاغذ گرفته شده است.

حاجی سلطانی تاکید کرد: در سال جاری براساس برنامه ریزی انجام شده در همه نمایشگاه های استانی کتاب حضوری فعال و پویا خواهیم داشت و براساس ظرفیت و پذیرش هر نمایشگاه با تعداد عناوین کتاب مناسب شرکت خواهیم کرد که در نمایشگاه کرمانشاه با بیشترین عناوین یعنی بیش از 500 عنوان کتاب حضور داریم.

وی افزود: انتشارات سروش طی دو سه سال اخیر تعداد عناوین چاپ اول زیادی داشته و کتاب های فاخر و ارزشمندی را منتشر کرده است و همچنین کتاب های پرفروش و ارزشمند گذشته نیز تجدید چاپ شده اند که مورد استقبال علاقمندان قرار گرفته است.

معاون بازرگانی انتشارات سروش در پایان ادامه داد: در این نمایشگاه همچنین بخشی از غرفه سروش به کتاب‌های کودک و نوجوان اختصاص یافته که شامل آثار جدید و متنوع انتشارات سروش در بخش کودک و نوجوان است.

نمایشگاه کتاب کرمانشاه از شانزدهم تا بیست و دوم مهرماه صبح ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 15 تا 19:30 در محل نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد پذیرای حضور علاقمندان خواهد بود.

سروش همچنین در این نمایشگاه آثار مرتبط با فرهنگ و هنر کرمانشاه به ویژه آثار مختلف به زبان کردی را عرضه می کند و همچنین کتاب «چه پکه گل» مرحوم شامی کرماشانی که بعد از 23 سال از سوی سروش تجدید چاپ شد در غرفه سروش در این نمایشگاه عرضه می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها