امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117954
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۵
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به فرانکفورت، تا ساعاتی دیگر امیر مسعود شهرام‌نیا مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی با یورگن بووس رئیس نمایشگاه ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به فرانکفورت، تا ساعاتی دیگر امیر مسعود شهرام‌نیا مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی با یورگن بووس رئیس نمایشگاه فرانکفورت دیدار و مذاکره خواهد داشت.

بر اساس این گزارش مذاکرات ایران در چند محوز اساسی و مهم انجام خواهد شد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1: موضوع مهمان ویژه شدن ایران مطرح خواهد شد چراکه مسئولان ایرانی علاقه‌مند هستند از سال 2017 به بعد که خالی بوده و کشوری مهمان ویژه نیست به ایران اختصاص دهند تا بتوان با آمادگی خوبی شرکت کرد.

2: موضوع دوم بحث حضور ناشران اروپایی و خصوصا آلمانی در ایران است.

3: ایجاد فرصت‌هایی برای آموزش است. زیرا نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت آکادمی دارد که امسال در قالب بیزیتس کلاب فعالیت می‌کند این آکادمی در حوزه آموزش صنعت نشر بسیار پیشرو است، مسئولان ایرانی علاقه مند هستند همکاری هایی را در آن قالب تعریف کرده تا از دانش و تجربیات آلمانی ها استفاده کنیم.

4: محور پایانی موضوع فرصت هایی برای کمک به ارتباط گیری ناشران ایرانی با انواع تشکل های نشر خصوصا اتحادیه ها و تشکل های صنفی نشر و مشابه آنها در آلمان است.

نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت را اتحادیه ناشران آلمان برگزار می کند از این رو مسئولان موسسه نمایشگاه های فرهنگی و ارشاد علاقه مند هستند این ارتباط میان دو بخش خصوصی جدی شکل گیرد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار