امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117962
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۵
تعداد بازدید: 56
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا علیزاده دبیر جشنواره اعلام کرد: برنامه هم آوایی عشق و امید که توسط موسسه فرهنگی هنری مدیران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا علیزاده دبیر جشنواره اعلام کرد: برنامه هم آوایی عشق و امید که توسط موسسه فرهنگی هنری مدیران شیوه و همکاری موسسه حافظ و مشارکت موسسه هنرمندان پیشکسوت در تاریخ 10الی15 مهر سالجاری در محل تالار بزرگ کشور برگزار شد.

وی افزود :در این برنامه که با حضور مقامات، مردم  و هنر آفرینان موسیقی، مرتضی پاشایی و بنیامین بهادری با حضور افتخاری محمدرضا گلزار به اجرای برنامه پرداختند.

علیزاده افزود: مدعوین شرکت کننده در این برنامه از ارگان‌های مختلف بود و در این حرکت انسانه دوستانه و خیر خواهانه هنرمندان و ورزشکاران پیشکسوت با حضور خود سهمی عظیم در حمایت از کودکان را از آن خود کردند.

این برنامه از حمایت های نهادهای دولتی از جمله دفتر موسیقی که جا دارد از جناب آقای دکتر ارجمند مدیر کل دفتر موسیقی کمال قدردانی و تشکر را نمود .این برنامه از ابتدا با حضور مرتضی پاشایی شروع شد که در پایان اجرای وی محمد رضا گلزار هنرمند خوب سینما با هم هم خوانی و مردم را به وجد آوردند.

محمدرضا علیزاده افزود: این برنامه با حضور هنرمندانی چون محمد پاک نیت و سرکار خانم صبر کن از هنرمندان پیشکسوت، روشنک عجمیان، پویا امینی، سید جواد هاشمی و حسین استیری از میهمان این برنامه بودند .

در بخش دوم با اجرای بنیامین بهادری مردم به شور آمدند و شبی خوش را سپری نمودند که پس از اجرای این هنرمند کشور توسط جناب آقای طالقانی و سید جواد هاشمی تقدیر و تندیس اهدا شد .

محمدرضا علیزاده در پایان گفت : این حرکت برای اولین بار در این سطح بدون فروش بلیط صرفا جهت فرهنگسازی کمک با زبان هنر در چند دهه اخیر صورت پذیرفت .جا دارد تشکر ویژه از جناب آقای سراجی مدیریت موسسه حافظ نمایم زیرا تلاش فراوان و یکی از برگرار کنندکان این برنامه بودند. و تشکر از اماکن محترم نیروی انتظامی که با حمایت معنوی خود ما را مسمم به اجرای چنین برنامه هایی در شهرستانهای کشور نموده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها