امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117964
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۵
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نویسندگان اعزامی بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان در پنجمین روز سفر خود به مناطق ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نویسندگان اعزامی بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان در پنجمین روز سفر خود به مناطق ساحلی مکران، به بندرعباس رسیدند.

این گروه از نویسندگان و فعالان فرهنگی، صبح امروز با حضور در منطقه نظامی پایگاه یکم دریایی ابتدا در جلسه‌ای با فرمانده ارشد منطقه دیدار و گفت‌وگو کردند، در ادامه ضمن بازدید از مجموعه کارخانجات نیروی دریایی ارتش، از واحدهای زیرسطحی، روسطحی، انواع ناوچه و ناوشکن از نزدیک آشنا شدند.

این گروه با هماهنگی‌های ویژه از قبل انجام شده، برای اولین بار از تجهیزات نظامی مختلف بازدید کرده و با حضور در عرشه ناوچه، زیردریایی، هاورکرافت و بالگرد با عملکردهای مختلف آن‌ها از نزدیک آشنا شدند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزای فارس، سفر این گروه که از منطقه سوم دریایی آغاز و سپس به منطقه دوم دریایی رسیده بود، در منطقه اول دریایی (بندرعباس) با کمبود امکانات و ضعف میزبانی و نیز اشکالاتی از جمله نبود آب، همچنین غذای نامناسب و برخوردهای غیرمسئولانه مواجه شد. با این گروه نویسندگان با پیش‌گرفتن رویه فرهنگی اجازه ندادند حاشیه‌ای در این زمینه به وجود آید ولی این مشکلات همچنان ادامه دارد.

بر اساس گزارش، سفر گروه نویسندگان از روز سه‌شنبه پانزدهم مهرماه آغاز و تا روز یکشنبه بیستم مهرماه ادامه خواهد داشت. در این سفر که بخش اعظم آن به صورت زمینی و با اتوبوس انجام شد، گروه اعزامی از مناطق مختلف کرانه مکران از جمله چابهار، جاسک، پسابندر، سیریک، بندرعباس و قشم و مناطق بکر و دیده نشده این کرانه عظیم دیدن کردند.
 
انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار