امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118025
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، ملک افضلی در مراسم روز بهورز گفت: کار بهورزان و خانه‌های بهداشت و شبکه بهداشتی دارای برنامه و پشتوانه علمی است ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، ملک افضلی در مراسم روز بهورز گفت: کار بهورزان و خانه‌های بهداشت و شبکه بهداشتی دارای برنامه و پشتوانه علمی است به همین دلیل مهم است که هر گونه برنامه‌ای ابتدا به صورت پایلوت اجرا شده است و پس از رفع مشکلات تأمین داده شود.

این پیشکسوت حوزه بهداشت گفت: 40 سال پیش کار بهورزان آغاز شد و 3 سال طول کشید تا ابعاد برنامه روشن شود و پس از آن برنامه توسعه شبکه تهیه شد.

ملک افضلی گفت: در اجرای این برنامه تعهد سیاسی وجود داشت چرا که زمانی که خواستیم شبکه را توسعه دهیم هیأت دولت و کارکنان در شرایط انقلابی این برنامه را اجرا کردند.

وی ادامه داد: عدالت‌محوری در اجرای این برنامه دنبال شده است چرا که در آن زمان روستاها در محرومیت کامل به سر می‌بردند و در گزینش آموزش و نظارت، شبکه بهداشتی مراقبت شده است.

ملک افضلی ادامه داد: اگر در مدیریت مراکز تمرکز وجود نداشت تلاش‌ها بی‌نتیجه می‌ماند بنابراین نمی‌خواهیم استقلال مراکز بهداشتی در روستاها خدشه‌دار شود.

وی افزود: نظام اطلاعات باید به صورت ساده وجود داشته باشد تا گویای مسائل باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها