امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118039
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اردشیر نوریان ضمن بیان این خبر اظهار داشت: پل طبیعت یکی از شاخص ترین پروژه‌های مدیریت شهری پایتخت است ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اردشیر نوریان ضمن بیان این خبر اظهار داشت: پل طبیعت یکی از شاخص ترین پروژه‌های مدیریت شهری پایتخت است که به عنوان سازه برتر فولادی و بزرگترین پل غیرخودرویی کشور توانمندی و استعداد متخصصان ایرانی را به رخ همگان می‌کشد.

وی با اشاره به ویژگی‌های این پروژه تصریح کرد: در پیچیده‌ترین شرایط فنی و اجرایی 14 هزار قطعه فولادی به وزن 2هزار تن پل طبیعت را در ارتفاع 40 متری از سطح زمین در دل زیباترین فضای سبز پایتخت شکل داده‌اند تا نمادی جدید برای شهر تهران و گردشگری شهری باشد.

به گفته مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد، احداث پل طبیعت نمونه ای نادر در جهان است که بر روی یک بزرگراه پلی با 7هزار متر مربع مساحت و این عظمت صرفا برای عبور عابرین پیاده و دوچرخه و فضای تفریحی ساخته شود که نشان دهنده انسان محور بودن این طرح است.

نوریان در خصوص کاربری‌های پل طبیعت نیز یادآور شد: این پل با اتصال بوستان‌های بنادر و طالقانی خود یک مقصد گردشگری است و در سه طبقه علاوه بر مسیر عبور عابرین و دوچرخه، گالری و رستوران، بیش از 1400 مترمربع فضای سبز سطحی و عمودی را در خود جای داده است.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد افزود: در فاصله دو عید قربان و غدیر، افتتاح پروژه‌های گنبدمینا و پل طبیعت عیدی شهرداری تهران به شهروندان پایتخت است تا منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد یک گام عملی به تحقق پهنه سبز فرهنگی مدنظر رهبر انقلاب نزدیک تر شده باشد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها