امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118045
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمدتقی خسروانی مقدم با اشاره به تغییر و تحولات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمدتقی خسروانی مقدم با اشاره به تغییر و تحولات اخیر در اداره کل درمان استان تهران برای تکریم ارباب رجوع، اظهار داشت: با مدیریت جدید در سازمان تامین اجتماعی  افق طلایی پیش روی ارباب رجوع این سازمان باز شد.

وی افزود: با واگذاری پرداخت خسارات متفرقه به کارگزاری‌ها، دیگر شاهد ایجاد صف‌های طولانی مراجعه‌کنندگان و ارباب رجوع در این اداره کل نیستیم.

وی با بیان اینکه این کارگزاری‌ها زیر نظر سازمان تامین اجتماعی فعالیت می‌کنند، گفت: هم‌اکنون این طرح در کارگزاری‌های 22 نقطه از استان تهران آغاز شده و نتایج مثبت آن کاملاً مشهود است.

خسروانی مقدم ادامه داد: پیش از این شاهد برقراری صف‌های طولانی ارباب رجوع در اداره کل درمان استان تهران برای دریافت خسارات متفرقه بودیم که اکثر این مراجعه کنندگان را افراد سالخورده تشکیل می‌دادند.

مدیرکل درمان استان تهران اظهار داشت: با اجرای این طرح در 22 نقطه از استان تهران و شهرستان‌های دماوند، رودهن، شهریار و اسلامشهر دیگر مراجعه‌کنندگان مجبور نیستند در صف‌های طولانی برای دریافت خدمات بایستند و خدمات در واحدهای کارگزاری ارائه می‌شود.

وی گفت: با واگذاری اسناد متفرقه به کارگزاری ها زمان انتظار مراجعان از حدود 4 ساعت به 20 دقیقه کاهش یافت.

وی با بیان اینکه خدمات سازمان تامین اجتماعی  در دو بخش درمانی و بیمه‌ای ارائه می‌شود، افزود: در بخش درمان خدمات به شکل مستقیم و غیر مستقیم ارائه می‌شود.

مدیرکل درمان استان تهران خاطرنشان کرد: خدمات مستقیم درمان تأمین اجتماعی به مراکز ملکی باز می گردد و تمامی آنها به شکل رایگان ارائه می‌شود.

وی اظهارداشت: سازمان تأمین اجتماعی در بخش خدمات درمان غیر مستقیم نیز  بزرگترین خریدار خدمت است.

خسروانی مقدم گفت: وزارت بهداشت و درمان به عنوان متولی اصلی در مرحله نخست و سپس سازمان تأمین اجتماعی در حوزه تولید خدمات درمانی فعالیت می‌کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها