امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118046
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر سراج در حاشیه مراسم ختم قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور با حضور در جمع خبرنگاران در ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر سراج در حاشیه مراسم ختم قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پرونده هواپیمای آنتونف 140 گفت: ما نتیجه پرونده را به مراجع ذی‌ربط اعلام می‌کنیم.

سراج در خصوص حادثه تروریستی سراوان اظهار داشت: هنوز گزارشی برای ما نیامده و در بازرسی استان پیگیر این موضوع هستند، هر حادثه‌ای که باشد به ما گزارش می‌شود و ما قطعاً دستور ویژه برای رسیدگی صادر می‌کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با تأکید براینکه پرونده بورسیه‌ها کامل شده گفت:‌ ما منتظر یک جلسه با مجلس هستیم تا نتیجه را اعلام کنیم.

وی همچنین در خصوص پرونده تخلفات پتروشیمی گفت: این پرونده در دادسرا در حال رسیدگی است و پس از بررسی به سازمان کل کشور می‌آید.

سراج در خصوص آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی اظهار داشت:‌ کار روی این پرونده ادامه دارد و آخرین بار در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که وزیر نفت و دکتر جهانگیر حضور داشت تصمیماتی اتخاذ شد که اگر لازم باشد سخنگوی قوه قضاییه اعلام می‌کند.

وی همچنین در خصوص پرونده فساد در فوتبال اظهار داشت: ما در حال بررسی این موضوع هستیم و کار ما همچنان ادامه دارد بحث فساد در فوتبال موضوعی نیست که تمام بشود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به آخرین وضعیت فساد 3 هزار میلیاردی تصریح کرد: این موضوع در دست بررسی است ما اقداماتی را راجع‌به بازگرداندن خاوری کردیم ولی نمی‌‌شود رسانه‌ای کنیم. همیشه گفته‌ایم که خاوری را برمی‌‌گردانیم اما زمانش را نمی‌توانیم بگوییم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار