امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118047
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسماعیل میرانزاده با اعلام این خبر گفت: دومین تمرین آموزشی زندگی در شرایط سخت و آمادگی جسمانی محیط ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسماعیل میرانزاده با اعلام این خبر گفت: دومین تمرین آموزشی زندگی در شرایط سخت و آمادگی جسمانی محیط بانان، پایان هفته گذشته به مدت 2 روز در مناطق حفاظت شده  شهرستان فیروزکوه و با صعود محیط بانان به قله و اقامت شبانه در این مناطق برگزار شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران در ادامه با بیان اینکه محیط بانان در روز نخست گشت و پیاده روی را در گروه‌های سه الی چهار نفره از منطقه شکار ممنوع کاوه ده از محل پاسگاه محیط بانی پشتکوه به مقصد پاسگاه محیط بانی انزها آغاز  کردند افزود: محیط بانان با پیمایش فواصل حدودا 10 الی 15 کیلومتری خود را به پاسگاه محیط بانی انزها رسانده و در روز دوم نیز کلاس‌های آموزشی و بازآموزی در همان محل برگزار شد.

وی با بیان اینکه کمبود نیروهای محیط بانی یک واقعیت در حفاظت محیط زیست کشور است افزود: به منظور افزایش توان جسمانی محیط بانان و استفاده بهینه از امکانات نیرویی و تجهیزاتی موجود، این دوره آموزشی در قالب یک طرح جهادی برای محیط بانان استان تهران در دستور کار قرار گرفت و به انجام رسید.

میرانزاده با بیان اینکه در این دوره آموزشی توانمندی پیاده روی و آمادگی جسمانی و همچنین وضعیت نگهداری تجهیزات تحویلی سازمانی شامل وسایل انفرادی و حفاظتی ماموران اجرایی برای انجام ماموریت‌های محوله سازمانی مورد بررسی قرار گرفت اظهار داشت: چگونگی تهیه گزارش تخلف و همچنین شناخت پوشش گیاهی، شناسایی منابع آب در مناطق و شناسائی جانوران بیمار در این دوره مورد باز آموزی قرار گرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها