امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118064
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در سرمقاله امروز (شنبه) خود به تناقضات گفته‌های برخی مقامات

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در سرمقاله امروز (شنبه) خود به تناقضات گفته‌های برخی مقامات اسرائیلی پرداخته و از آن انتقاد کرد.

در این مقاله آمده است که حکومت اسرائیلی در یک تناقض با خودش زندگی می‌کند، از یک سو در ظاهر دولت توافق ملی فلسطین را با ریاست «رامی الحمدالله» را می‌کوبد و از سوی دیگر در خفا با این دولت توافقاتی دارد. هاآرتص پس از این مقدمه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را بارزترین استاد دروغگویی در جهان لقب می‌دهد.

این روزنامه صهیونیستی در ادامه می‌نویسد که چاره‌ای در مقابل رژیم صهیونیستی جز برقراری رابطه به دولت فلسطین و شناسایی آن در جامعه بین‌الملل وجود ندارد. هاآرتص می‌افزاید: نتانیاهو در طول چندین ماه جنگی دیپلماتیک علیه دولت وحدت ملی و شناسایی آن به راه انداخت و آن را محکوم کرد و حتی به جهانیان اعلام کرد که این دولت، حکومت حماس است و حماس تروریسم است اما این اظهارات نتانیاهو مانع از آن نشد که به وزاری این دولت اجازه دهد از گذرگاه اسرائیلی «ایزر» وارد غزه شوند و نشست خود را در آن برگزار کنند.

هاآرتص سپس اعلام می‌کند که این اظهارات نتانیاهو همچنین مانع از آن نشد که با نظارت واسطه‌های سازمان ملل با دولت توافق ملی بر سر یک تیم نظارتی برای ورود مواد بازسازی غزه توافق نشود.

هاآرتص در نهایت نتیجه می‌گیرد که رژیم صهیونیستی فعلا چاره‌ای جز همکاری با دولت توافق ملی فلسطین ندارد اگر چه خواست قلبی آن تحریم این دولت باشد.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها