امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118085
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام رسمی دولت آمریکا امروز شنبه در سخنانی اظهار داشت؛ نشست آینده تجاری ایران و اروپا ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام رسمی دولت آمریکا امروز شنبه در سخنانی اظهار داشت؛ نشست آینده تجاری ایران و اروپا که اولین در نوع خود می‌باشد، اگر به هدف در صورت دور زدن تحریم‌های فعلی باشد، جریمه‌های شدیدی در برخواهد داشت.

به گزارش وبگاه خبری «صدای آمریکا»، این مقام آمریکایی که مایل به افشای نامش نبود، در این باره گفت که ایران باید تنها به جامعه بین‌الملل نشان دهد برنامه‌های هسته‌ایش صلح آمیز است.

این نشست تجاری بین ایران و اروپا قرار است چهارشنبه هفته جاری در لندن برگزار شود.

در این نشست بیش از 200 مدیر اجرایی تجاری و سیاست گذاران ایرانی و اروپایی شرکت خواهند داشت و به بررسی فرصت‌ها و چالش‌های موجود در مسیر داد و ستد با ایران بعد از تحریم‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری خواهند پرداخت.

این مقام آمریکایی در ادامه افزود که بدون رسیدن به راه حل جامع هسته‌ای فعالیت‌های تجاری با ایران ممنوع است و آمریکا به هر فعالیتی با سرعت و قدرت پاسخ نشان خواهد داد.

این مقام آمریکایی در ادامه با تهدید تجار اروپایی گفت که سفارت آمریکا  در لندن در این نشست به عنوان ناظر حاضر خواهد شد و هر کسی که تحریم‌ها را علیه ایران نقض کند، با جریمه‌های شدیدی مواجه خواهد شد.

گفته می‌شود که در این نشست «جک استراو» نخست وزیر اسبق انگلیس و « هبرت ودرین» نخست وزیر اسبق فرانسه حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/م

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار