امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118118
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 42
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «خلیل الحیه» از رهبران ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» اعلام کرد که این جنبش برای

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «خلیل الحیه» از رهبران ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» اعلام کرد که این جنبش برای انتخابات آینده آماده است و هر بهانه‌ای که ممکن بود کنفرانس بازسازی غزه را به تاخیر بیندازد، کنار زده است.

الحیه که در مجلسی به مناسبت تکریم از شهدای «بیت حانون» صحبت می‌کرد، افزود: جهان فهمیده است که ادامه محاصره غزه بی‌فایده است و برای بازسازی آن پس از جنگ اخیر شتافته است.

بر اساس گزارش «نبأپرس» وی در ادامه گفت: ما مطمئن هستیم که مسیر بازسازی غزه به خواست خدا سریع پیش خواهد رفت و از نزدیک این اقدامات را زیر نظر خواهیم داشت تا ملت ما مطمئن شود که مقاومت نه تنها باری بر دوش آن نیست بلکه سپر، قدرت و کرامت آن است.

این رهبر حماس سپس اعلام کرد که جنبش حماس تمام بهانه‌هایی که ممکن بود برخی به خاطر آن کنفرانس بازسازی غزه را به تاخیر بیندازند، از بین برد و مسیر را برای موفقیت دولت توافق ملی در نوار غزه آماده کرد.

الحیه سپس ضمن تاکید بر پیروزی مقاومت و وحدت بیشتر آن پس از جنگ غزه و شکست دشمن افزود: به تمام یهودیانی که از سر تا سر جهان به اینجا آمده‌اند اعلام می کنیم که ما امروز نسبت به تحقق وعده الهی مطمئن‌تر شده‌ایم، جائی برای شما در سرزمین ما نیست و باید این سرزمین را برای ساکنان اصلی آن رها کنید.

وی همچنین به مسئله سلاح مقاومت نیز اشاره و تاکید کرد که به هیچ وجه کنار گذاشته نخواهد شد.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها