امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11812
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۵۹
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی سپاه استان، سردار محمدرضا نقدی در گردهمایی سرمربیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی سپاه استان، سردار محمدرضا نقدی در گردهمایی سرمربیان حلقه‏های صالحین استان سمنان که در سالن جلسات سپاه این استان برگزار شد، اظهار داشت: اسلام ناب باید در جامعه تسری یابد؛ چرا که این امر جنبه حیاتی دارد.

وی با بیان اینکه رأس نظام شجره طیبه صالحین امام خامنه‏‏ای است، افزود: آنچه می‏تواند جامعه را پیش ببرد، گفتمان‏سازی بوده و لازمه گفتمان‏سازی این است که اندیشه ولایت را در میان همه اقشار جامعه بازگو کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: با توجه به اینکه مهم‏ترین مسئله در حلقه‏های صالحین کیفی‏سازی است، نباید از بحث کمیت غافل شد و باید تا پایان سال 92 جذب حداکثری انجام پذیرد و از آغاز سال 93 افرادی رشد یافته به ترتیب به عنوان سرگروه، مربی، سرمربی و... به‏کارگیری شوند.

نقدی تصریح کرد: اساس و شالوده نظام صالحین بر مبنای تربیت واقع شده است و جنبه تربیت بر آموزش اولویت دارد.

وی افزود: سرمربیان حلقه‌های صالحین باید به مسائلی از قبیل اقتصاد مقاومتی، تمدن اسلامی و سبک زندگی اسلامی اهتمام ورزند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: خوشبختانه در حلقه‌های صالحین دغدغه به لحاظ محتوا وجود ندارد و آنچه در حال حاضر دغدغه این شجره طیبه است، بحث شیوه اجرایی کار و روش‏های تعامل با افراد زیرمجموعه حلقه صالحین است.

نقدی خاطرنشان کرد: اهمیت طرح صالحین و ضرورت آن با توجه به نیاز کشور برای ساماندهی نسل جوان بر همگان واضح و مبرهن است.

وی گفت: استفاده از مساجد و نماز جمعه‏ها، استفاده از فضای سایبری، آموزش حضوری و غیرحضوری مربیان به صورت مستمر، نظارت مستمر بر عملکرد صالحین و انتقال تجربیات در کیفی‏سازی حلقه‏های صالحین بسیار موثر است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مقام معظم ولایت در سخنان خود کلیات را بیان می‌فرمایند و سخنرانان همان سخنان را به عینه به مخاطبان خود ارائه می‌کنند و این کار هنر نیست.

نقدی تصریح کرد: وقتی ایشان می‌گویند، نباید با آمریکا سازش کنیم و ببینیم کشورهایی که سازش کردند عاقبتشان چه شد، یک سرمربی یا سرگروه موفق کسی است که آمار و ارقام آن را به صورت مستند و مستدل برای مخاطبان خود بیان کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: مربیان، سرمربیان و سرگروه‌های حلقه‌های صالحین باید به دنبال واکاوی بیانات مقام معظم رهبری به صورت ارائه مستندات و استدلال باشند و باید در نظام حلقه‌های صالحین به روشنگری و بصیرت‌دهی بپردازیم.

انتهای پیام/2249/صا/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها