امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118151
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۴
تعداد بازدید: 48
احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به فعالیت

احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به فعالیت ائتلاف ضدداعش در سطح منطقه گفت: کشورهای عضو ائتلاف ضدداعش کشورهایی هستند که بیش از خود آمریکا در ایجاد گروه تروریستی داعش نقش داشته‌اند و هر یک از این کشورها اهدافی را دنبال می‌کنند و به عنوان مثال ترکیه به عنوان یکی از اعضای این ائتلاف به دنبال سقوط حکومت سوریه است.

وی افزود: از سوی دیگر کشورهایی همچون عربستان و قطر به دنبال خاموش کردن بهار اسلامی و جایگزین کردن بهار عربی به جای آن هستند و تقویت بال عربی در مقابل حزب‌الله و تشیع از اهداف آنها است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: هر یک از اعضای ائتلاف ضدداعش اهداف خاص خود را دنبال می‌کنند و همین باعث شده تا این ائتلاف نتواند در مبارزه با این گروه تروریستی موفق باشد.

بخشایش با بیان اینکه ائتلاف ضدداعش به دنبال کاهش نفوذ ایران در سطح منطقه است خاطرنشان کرد: این ائتلاف نمی‌تواند داعش را از بین ببرد و تنها راه داعش کمک ایران به ارتش کشورهای ترکیه و عراق است تا از این طریق بتوان در جهت نابودی این گروه تروریستی حرکت کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها