امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118156
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۴
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود گودرزی در حاشیه مراسم روز ملی پارالمپیک که در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار شد، اظهار داشت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود گودرزی در حاشیه مراسم روز ملی پارالمپیک که در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار شد، اظهار داشت: کودکان معلول و نوجوان به توجه نیاز دارند و ورزش عاملی می‌شود تا آنها نشاط و شادمانی داشته باشند. امیدوارم اینگونه رخدادها به توسعه و تحول ورزش در بین معلولان منجر شود.

وی ادامه داد: تحرک برای معلولان بسیار خوب است و عاملی هست تا فعالیت جسمانی آنها بیشتر شود. امیدوارم این برنامه‌ها همواره برگزار شود. امیدوارم همانطور که در بازی‌های آسیایی موفق بودیم در پاراآسیایی نیز موفق باشیم. پیش‌بینی‌ها نیز در کمیته ملی پارالمپیک تکرار موفقیت‌های دوره قبل است. به شخصه علاقه دارم موفقیت‌ها تکرار شود و حتی عملکردی بهتر نیز داشته باشیم.

وزیر ورزش در مورد حاشیه‌های به وجود آمده برای باشگاه پرسپولیس از جمله دیدار مدیران این باشگاه با جهانشاهی برای برگزاری دیدار با رئال مادرید، گفت: فقط در خصوص مراسم امروز صحبت می‌کنم!

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها