امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118172
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۴
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست اعضای کادر فنی سابق پرسپولیس با سیاسی رییس هیات مدیره آن باشگاه روز گذشته برگزار شد .در این نشست ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست اعضای کادر فنی سابق پرسپولیس با سیاسی رییس هیات مدیره آن باشگاه روز گذشته برگزار شد .در این نشست مطالبات آنها پیگیری و تعیین تکلیف شد.بهمن دهقان نماینده تام الاختیار علی دایی هم در جلسه حضور داشت. با او در گفت و گو با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص این موضوع گفت و گویی انجام دادیم:

فارس: روز گذشته در باشگاه پرسپولیس حضور داشتید.جلسه چگونه بود؟

اعضای کادر فنی و همکاران علی دایی با آقای سیاسی جلسه داشتند و من هم دعوت شده بودم تا موضوع بررسی مطالبات آنها انجام شود.در مجموع جلسه خوبی بود.

فارس:‌ اعضای کادر فنی سابق ، مطالبات خود را دریافت کردند؟

آنها مبالغی را از فصل قبل و این فصل طلب داشتند. فصل قبل تسویه شد و بابت این فصل هم اگر چه می توانستند همه مبلغ را دریافت کنند اما با توافق طرفین، تخفیف خوبی داده شد و مطالبات پرداخت شد.

فارس:‌یعنی الان دیگر هیچ طلبی ندارند؟

کسانی که در جلسه بودند تسویه حساب کردند.افشین پیروانی در جلسه حضور نداشت که طبق اعلام مدیران باشگاه به زودی مطالبات او هم پرداخت خواهد شد.

فارس: فضای جلسه به سبب اختلافات قبلی و بحث تغییر کادر فنی متشنج نبود؟

نه خدا را شکر در محیطی دوستانه همه چیز بررسی و نهایی شد و اصلا در رابطه با گذشته و آن اتفاقات حرفی به میان نیامد و طرفین در کمال احترام توافق کردند.

فارس: وضعیت مطالبات علی دایی چه زمانی مشخص خواهد شد؟

علی دایی از روزی که از پرسپولیس جدا شده ، سعی کرده با آرامش و سکوت، به پرسپولیس کمک کند.در این مدت هم باشگاه پرسپولیس درگیر مسائل مختلفی بوده و ترجیح دادیم این بحث فعلا مطرح نشود تا آرامش حاکم شود.فکر کنم در اولین فرصت بعد از عید تعطیلی فردا (عید سعید غدیر خم) جلسه ای با حضور طرفین برگزار و این موضوع هم مختومه شود.

فارس: قبلا هم شما جلساتی با سیاسی در این باره داشتید.به نظر خودتان موضوع قابل حل است؟

صد درصد.توافقات کلی انجام شده.بحث مطالبات باقیمانده فصل قبل (92-93) است که باشگاه پذیرفته آن را تسویه کند.در خصوص سال سوم قرارداد هم آقای دایی ادعایی ندارد .قرار است در نشست بعدی، در خصوص مطالبات فصل جاری تصمیم گیری شود که ان‌شاالله طرفین به توافق خواهند رسید.

فارس: یعنی از نظر شما کار به شکایت و کمیته انضباطی نخواهد کشید؟

مطمئن باشید حتی اگر توافق هم صورت نگیرد ، کار به آنجا نخواهد کشید.البته با شناختی که از علی دایی دارم و با توجه به روند مذاکرات قبلی به نظر من موضوع در همان نشست بعدی مختومه خواهد شد.

فارس:‌علی دایی قصد فعالیت در تیم دیگری را ندارد؟
فعلا که در حال استراحت است.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها