امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118174
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۴
تعداد بازدید: 52
 به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مایکل لدین»، نظریه پرداز مشهور آمریکایی طی اظهار نظری که در مجله آمریکایی «فرانت پیج ...

 به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مایکل لدین»، نظریه پرداز مشهور آمریکایی طی اظهار نظری که در مجله آمریکایی «فرانت پیج مگزین» به چاپ رسیده است گفت: «اسرائیل هنوز گنجایش حمایت از نیروهای اپوزوسیون ایرانی را دارد و قادر است برای سرنگونی نظام ایران از آن‌ها حمایت کند».

لدین در سخنان خود مدعی شد که اسرائیل باید هجمه تبلیغاتی در زمینه حقوق بشر و حقوق زنان را در سطح جهانی علیه ایران برپا کند و در این راه بهتر است که برای سرکردگان مخالف نظام ایران ابزارهای ارتباطی در دور زدن دیواره های آتش موجود در فضای مجازی فراهم آورده شود.

لدین در ادامه نسخه پیچی برای سران رژیم صهیونیستی در حمایت از اپوزوسیون ایران مدعی شد که تل‌آویو باید از اتحادیه‌های کارگری و پخش اخبار آن‌ها در سطح جهانی حمایت کند.

نظریه پرداز مشهور آمریکایی در ادامه  گفت که به دلیل موارد قبلی حمایت اسرائیل و آمریکا از اوپوزوسیون انجام دوباره آن ضربه‌ای به موقعیت مخالفان  جمهوری اسلامی وارد نمی‌کند و حتی باعث تحکیم موقعیت آن‌ها می‌شود.

گفتنی است، مایکل لدین نظریه پرداز مشهور آمریکایی در اندیشکده «دفاع از دموکراسی» است که از دهه 1980 میلادی تاکنون جمهوری اسلامی ایران را در رصد خود قرار داده است و در سال 2009 نیز خواهان حمایت تل‌آویو از عناصر فتنه سبز در سرنگونی جمهوری اسلامی شده بود.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها