امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118177
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۴
تعداد بازدید: 20
سعید اوحدی که هم اکنون در مکه مکرمه به سر می‌برد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌های عربی مبنی بر جمع آوری ...

سعید اوحدی که هم اکنون در مکه مکرمه به سر می‌برد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌های عربی مبنی بر جمع آوری قرآن‌های تحریف شده ایرانی در عربستان گفت: ما در ملاقات با وزیر حج عربستان دو جلد قرآن چاپی ایران به وزیر عربستان اهدا کردیم که یک جلد آن ترجمه شده بود و وزیر حج نسبت به این خبر اعلام تعجب کرد و گفت این قرآن همان قرآنی است که در عربستان منتشر می‌شود و از انتشار این خبر اظهار تعجب کردند، در ملاقات‌های بعدی نیز قطعا این موضوع که از طرف اوقاف عربستان مطرح شده است حتما متذکر خواهیم شد.

6 آبان؛ آخرین پرواز برگشت حجاج ایرانی

رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص آخرین وضعیت بازگشت حجاج ایرانی تا این لحظه گفت: تا امروز 13 هزار و 500 زائر وارد ایران شدند و حدود 34 هزار نفر در مکه مکرمه حضور دارند.

اوحدی ادامه داد: آخرین زائر ما در مکه مکرمه 28 مهر عازم مدینه می‌شوند و دیگر در آن تاریخ زائری در مدینه نخواهیم داشت و آخرین پرواز از جده به تهران 27 مهر انجام می‌شود.

رئیس سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: زائران مدینه بعد نیز تا 6 آبان به کشور باز می‌گردند و به این ترتیب پرونده بازگشت زائران حج امسال نیز بسته می‌شود.

رضایت 90 درصدی حجاج از خدمات تغذیه و هیأت پزشکی

وی تصریح کرد: شرایط زائران در وضعیت مطلوبی است پروازها بسیار خوب در حال انجام است و برنامه ریزی‌ها شده است که زائرانی که هم اکنون در بیمارستان هستند زودتر به کشور منتقل شوند و تا کنون 28 نفر از زائرانی که در بستر بیماری بودند به کشور بازگردانده شدند.

اوحدی افزود: بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده در مجموع 90 درصد زائران حج امسال از خدمات رسانی رضایت داشتند و بیشترین رضایت در بخش تغذیه، تدارکات و هیأت پزشکی بوده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها