امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118189
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۲۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گلپایگان، سیدمحمدحسین میرمحمدی شامگاه شنبه در همایش پلیس و اصناف که در تالار اندیشه اداره فرهنگ و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گلپایگان، سیدمحمدحسین میرمحمدی شامگاه شنبه در همایش پلیس و اصناف که در تالار اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: اصناف نقش موثر و تاثیرگذاری در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس ایفا کردند.

وی به نقش تاثیرگذار اصناف در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: پلیس هم در راستای حفظ امنیت در داخل شهرها و مقابله با ترورهای دهه 60، دوران دفاع مقدس و مقابله با ناهنجاری‌های فرهنگی و جرائم سازمان‌یافته نقش موثری داشته است.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس تاکید کرد: ایران اسلامی جزیره ثبات منطقه است و آن هم به دلیل رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری و اقتدار سربازان و نیروهای نظامی و انتظامی است.

میرمحمدی اصناف را فعالان چرخه اقتصادی خواند و اظهار کرد: پلیس و اصناف ارتباط مستقیمی با مردم دارند و اگر این پیوند با برنامه‌ریزی هدفمند و مستحکم باشد گام‌های مثبتی در جامعه برداشته می‌شود.

وی یکی دیگر از نکات مشترک اصناف و پلیس را داشتن اعتماد عمومی نامید و بیان کرد: ایجاد امنیت خاطر و اعتماد به اصناف و پلیس باعث می‌شود مردم با این دو گروه موثر جامعه، ارتباط بیشتری برقرار کند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس با بیان اینکه اصناف و پلیس از ظرفیت‌ خوبی در فرهنگسازی برخوردار هستند، تصریح کرد: اقامه نماز اول وقت و آموزش مسائل فقهی داد‌ و ‌ستد در بین اصناف و پلیس نیز در حوزه آموزش با رفتارسازی و هدایتگری نقش موثری در فرهنگسازی دارند.

میرمحمدی تاکید کرد: بین مسئولان شهرستان وفاق و همدلی وجود دارد و باید از این فرصت استفاده کنید و از مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنید.

وی با بیان اینکه هدف دولت یازدهم خدمتگزاری است، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی کشور با مشکلات اعتباری و چالش‌های مالی مواجه است ولی هدف حرکت به جلوست و همه مسئولان با هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و با کمک یکدیگر از مشکلات عبور خواهیم کرد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس افزود: انقلاب اسلامی به تثبیت و استواری رسیده و دشمنان با استفاده از تحریم‌های ناجوانمردانه قصد ضربه زدن به نظام و انقلاب را دارند.

میرمحمدی با بیان اینکه ظرفیت و منابع انسانی خوبی در شهرستان گلپایگان وجود دارد، تاکید کرد: وضعیت مالی دولت دهم و یازدهم استمرار مشکلات مالی و اعتباری از سال‌های گذشته است ولی این سبب نمی‌شود که از حرکت بایستیم، بلکه باید با ظرفیت‌هایی که وجود دارد با حرکتی مستمر و با شتاب به پیش رویم و برای سربلندی و آبادانی کشور تلاش کنیم.

انتهای پیام/63014/گ30/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها