امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11819
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۴
تعداد بازدید: 94
حسین رنجبران مجری و سردبیر برنامه شناسنامه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهارداشت: علی لاریجانی ...

حسین رنجبران مجری و سردبیر برنامه شناسنامه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهارداشت: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی فردا شب ساعت 22:15 میهمان برنامه شناسنامه است.

مجری و سردبیر برنامه شناسنامه تصریح‌کرد: لاریجانی در این برنامه به مباحث مختلفی همچون آموزه‌های پدرش آقا میرزا هاشم آملی لاریجانی، روابط خانوادگی برادران لاریجانی و سمت‌های مختلف آنها به ویژه اینکه دو قوه را در اختیار دارند، مسئولیتی که در آغاز انقلاب در صداو سیما داشته و مدیر واحد مرکزی خبر بوده صحبت کرده است.

وی همچنین یادآور شد: حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری 86 و پاسخ به اینکه برخی می‌گویند علت تشتت بین اصولگرایان انتخاب وی از طرف شورای هماهنگی نیروهای انقلاب توسط ناطق نوری بوده است، پرونده هسته‌ای را در چه شرایطی تحویل گرفته و تحویل داده و روابطی که با سولانا داشته است و خاطراتی از دیدارهایشان، علت استعفا از دبیری شورای امنیت ملی، اختلاف نظر میان دولت و مجلس و ریشه اختلاف بین این دو قوه از مباحثی است که لاریجانی درباره آنها صحبت کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار