امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1182
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 256
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس،  فرجاد خوشبین دبیر جشنواره با بیان این مطلب گفت: جشنواره همراه تهران طی روز های 4 تا6 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس،  فرجاد خوشبین دبیر جشنواره با بیان این مطلب گفت: جشنواره همراه تهران طی روز های 4 تا6 اردیبهشت ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود و در این ایام با برنامه‌های متنوع میزبان هنرمندان ، مسئولان فرهنگی و هنری، دانشجویان و گروه های مختلف مخاطبان جشنواره خواهد بود.

وی در ادامه بیان کرد: طی سه روز برگزاری جشنواره بخش‌های متنوعی همچون نمایش فیلم ، میزگرد های تخصصی و کارشناسی ، نمایشگاه عکس های برگزیده و نمایشگاه جنبی را برای علاقمندان به عکس ها و فیلم های موبایلی در برنامه داریم و امیدواریم در این برنامه ها به سلایق مختلف مخاطبان جشنواره پاسخ بدهیم.

خوشبین ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته برای هر چه پربارتر برگزار شدن جشنواره تصریح کرد: پردیس سینمایی ملت از ساعت 9 صبح تا 9 شب میزبان علاقمندان به جشنواره فیلم و عکس همراه تهران و هنرهای تجسمی و فیلم کوتاه خواهد بود.

این مدیر هنری با اشاره به تعامل خوب مراکز آموزشی با جشنواره همراه تهران گفت: طی روزهای برگزاری جشنواره میزبان جمع بسیاری از دانشجویان و

هنرجویان دانشگاه ها و هنرستان های تهران خواهیم بود که به اعتقاد ما یکی از اصلی ترین مخاطبان جشنواره هستند و باید در زمینه نگاه خلاقانه به ابزاری مانند دوربین های گوشی‌های تلفن همراه آموزش دیده و حامل فرهنگ صحیح استفاده از این ابزار باشند.

بنابراین گزارش، اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران توسط مرکزرسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 4 تا 6 اردیبهشت ماه در تهران برگزار می شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها