امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118214
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۲۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک در دیدار خود با گروه صلح‌طلب سیپری و در پاسخ ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک در دیدار خود با گروه صلح‌طلب سیپری و در پاسخ به سؤال رئیس این هیأت در خصوص حضور گروه‌های تروریستی در منطقه به ویژه داعش گفت: همان دولت‌هایی که گروه‌های تروریستی در منطقه از جمله داعش را به وجود آوردند و در گذشته نیز این روش‌ها را در خلق طالبان آزمایش کردند و آنچه به دست آمد شکست در منطقه بود، امروز هم همان کشورها از خارج از مرزها گروه‌های تروریستی را پرورش دادند.

وی افزود: امروز به بهانه مبارزه با تروریسم ساختارهای اصلی و مهم کشورهای منطقه را به نابودی کشاندند و در سوریه عملیات‌هایی انجام می‌دهند که گروه‌های مبارزه با تروریست را هدف می‌گیرند.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، ادامه داد: متأسفانه کشورهای خارجی با دخالت‌های خود در منطقه خطر جدی برای این منطقه و جهان ایجاد کردند.

ولایتی گفت: سازمانی که استانداردهای دوگانه و سیاست‌های دوگانه را در مورد کشورها به کار می‌برد قطعا ‌مبارزه‌ای صادقانه با تروریسم نخواهد داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها