امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118219
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۲۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، طی حکمی از سوی معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری مدیر کل ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، طی حکمی از سوی معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری مدیر کل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست جمهوری منصوب شد.

در حکم مرتضی بانک خطاب به قربان صیفی آمده است: نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده و مدیریتی ، به موجب این حکم به عنوان «مشاور نهاد و مدیرکل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست جمهوری» منصوب می شوید.

بی تردید پاسخگویی به وظایف مرتبط با حوزه کاری ایجاب می نماید، با بهره مندی از تمای امکانات منابع در اختیار به گونه ای عمل شود تا با لحاظ کلیه ضوابط و قوانین حاکم، رعایت غبطه و صرفه و صلاح نهاد را سرلوحه کاری خود قرار داده و تامین نیازها و پاسخگویی به خواسته های تمامی سطوح مدیریتی و همکاران محترم را در زمینه های ارجاعی به صورتی روان وبا نگاه خادمیت در دستور کار قرار دهید.

انتظار دارد با همسویی و همدلی تمامی همکاران صادق و متعهد شاغل در آن اداره کل و تعامل و مراوده سازمانی صمیمی و موثر و با بهره مندی از فرایند بهینه انجام کارها به ویژه در موضوعات مرتبط با خریدها ، امورقراردادها و پیمانکاران، ترابری و نقلیه، تعمیر و نگهداری ابنیه و مستحدثات اداری اصلاح و هر چه بیشتر امور را شاهد باشیم.

امید است با عنایت الهی و همکاری همکاران نهاد و دستگاه های ذیربط، در انجام وظایف قانونی و حسن جریان امور، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها