امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118220
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۲۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور در حاشیه مراسم افتتاح مسجد جامع آل‌یاسین که امشب ...

به گزارش خبرنگار دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور در حاشیه مراسم افتتاح مسجد جامع آل‌یاسین که امشب (یکشنبه) 20 مهرماه برگزار شد در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و در پاسخ به سؤالی مبنی بر آخرین وضعیت سفرهای استانی رئیس جمهور، گفت:‌ رئیس جمهور در 30 مهرماه و اوایل آبان به شهر زنجان سفر می‌کند.

وی در ادامه سخنان خود دستاورد سفرهای استانی را آشنایی با مشکلات مردم و پتانسل‌های منطقه دانست.
ادامه دارد...
معاون اجرایی رئیس جمهور در تشریح دستاوردهای سفرهای استانی دولت یازدهم به استان‌ها گفت:‌یکی از مهم‌ترین اهدافی که در این سفرها داریم آن است که با مشکلات مردم و پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های توسعه استان‌ها از نزدیک آشنا شویم که این امر با مشاهده و بازدید مستقیم مسئولان از مناطق صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به سفرهایی که تاکنون در دولت یازدهم انجام شده است، خاطرنشان کرد:‌ در سفرهایی که تاکنون انجام شده و آخرین آنها به شهر مشهد مقدس بود، آنچه مدنظر است،شناسایی و در اولویت قرار دادن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی است که دارای پیشرفت قابل ملاحظه‌ای هستند و نقش اساسی در خدمت‌رسانی به مردم دارند؛که به اینگونه طرح‌ها اعتبارات 100 درصدی اختصاص داده می‌شود و از وزارتخانه‌ها و نهادهای دیگر در این زمینه همکاری گرفته می‌شود این طرح‌ها با تخصیص اعتبارات بالا حداکثر پس از یکسال از انجام سفر به اتمام خواهند رسید.

معاون اجرایی رئیس جمهور ادامه داد: هرچند که با وجود طرح‌های نیمه‌کاره فراوانی که در دولت‌های گذشته به دلیل وجود برخی محدودیت‌ها وجود دارد شناسایی اینگونه طرح‌ها نیز در اولویت قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به سفر استانی رئیس جمهور به خوزستان اظهار داشت: در این سفرهای استانی در نظر داریم تا مشکلاتی را که از جانب مسئولان مغفول مانده است در اولویت قرار دهیم.در این زمینه طرح‌هایی که در زمینه زمین‌های کشاورزی در استان خوزستان به تصویب رسید از جمله طرح‌هایی بود که در سفر مقام معظم رهبری به آن اشاره شده بود اما مغفول مانده بود که با اجازه مقام معظم رهبری اعتباراتی به این طرح اختصاص یافت.

شریعتمداری در پایان با بیان اینکه در این سفرها از پتانسیل‌های بخش خصوصی نیز استفاده می‌شود، تصریح کرد: همچنین در این سفرها از پتانسیل‌هایی که سرمایه‌گذاران بخش‌های غیر خصوصی و دیگر سازمان‌ها و نهاد‌ها دارند استفاده می‌کنیم تا بتوانیم نقش بیشتری را در خدمات‌رسانی به مردم ایفا کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها