امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118224
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسماعیل احمدی مقدم امروز در همایش ملی طلایه‌داران فرهنگ و ترافیک که در ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسماعیل احمدی مقدم امروز در همایش ملی طلایه‌داران فرهنگ و ترافیک که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، با اشاره به اینکه دوران دانش‌آموزی‌ در ذهنم دوران ماندگار و فراموش نشدنی است، اظهار داشت: نهاد خانواده و سپس آموزش و پرورش مهمترین نهادهای فرهنگ‌ساز هستند و کودکان مانند لوح‌های نانوشته و سفیدی هستند که می‌توان روی آنها نوشت.

سردار احمدی‌مقدم خاطرنشان کرد: افرادی که به قانون احترام نمی‌گذارند، نتیجه ضعف در دوران کودکی و گذشته است.

فرمانده ناجا افزود: طرح همیار پلیس با همکاری آموزش و پرورش و ناجا شروع شد تا فرهنگ رانندگی را در بین دانش‌آموزان از کودکی نهادینه کنیم و در این طرح بچه‌ها به والدین مسائلی را یاد می‌دهند.

وی گفت: بچه‌ها در منزل باید عامل بازدارنده برای برخی پدر و مادرها باشند که خلاف عرف اجتماعی عمل می‌کنند.

سردار احمدی مقدم با اشاره به اینکه طرح همیار پلیس طرح موفقی است که به عنوان ایده جهانی ثبت شد، تصریح کرد: باید آثار طرح همیار پلیس را در بلند مدت دید ولی در کوتاه مدت شاهد کاهش تصادفات رانندگی بودیم.

وی در پایان گفت: همواره شاهد این هستیم که 5 یا 6 هزار موتورسوار جان خودشان را از دست می‌دهند که به دلیل عدم احترام به قانون است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها