امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118227
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار قضایی فارس آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در ادامه سخنان خود در مراسم سی‌سومین سالگرد تأسیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اخیراً جریانی به ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در ادامه سخنان خود در مراسم سی‌سومین سالگرد تأسیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اخیراً جریانی به راه افتاده که هر کس از یک تریبون استفاده کرده و درباره فراگیر شدن فساد مطلب منتشر می‌کند.

وی افزود: ما قبول داریم که فساد در بخشی از جاها وجود دارد اما اینکه بخواهند آن را فراگیر نشان دهند موضوعی جریان‌سازی شده است.

آملی لاریجانی گفت: من اکیداً به دادستان تهران گفته‌ام که چنین روزنامه‌هایی را رصد کنند و در صورت وقوع عمل مجرمانه با آنها در هر سطحی که باشند برخورد کنند.

وی تصریح کرد: این درست است که نمایندگان مجلس می‌توانند در خصوص موارد اظهارنظر کنند اما این به آن معنا نیست که در بخش قضایی پرونده‌ها ورود کرده و اظهارنظر قضایی کنند.

آملی لاریجانی تصریح کرد: یک نفر در بازداشت است آن وقت روزنامه‌ها اسم فرد را منتشر می‌کنند بعد هم اسم چند وزیر قبلی و بعدی را کنار آن می‌آورند و می‌گویند ردپای چند وزیر و نماینده در فلان پرونده فساد.

رئیس قوه قضاییه گفت: اینها نه تنها از بعد قضایی دارای اشکال است بلکه از بعد امنیتی هم مشمول جرایم امنیتی می‌شود زیرا به جامعه حس ناامنی را القا می‌کند.
ادامه دارد
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها