امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118237
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سعید شریف‌زاده در مراسم افتتاح همزمان 5 ایستگاه آتش‌‌نشانی در شهر تهران اظهار داشت:‌ امروز تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سعید شریف‌زاده در مراسم افتتاح همزمان 5 ایستگاه آتش‌‌نشانی در شهر تهران اظهار داشت:‌ امروز تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی به 112 ایستگاه می‌رسد و تا پایان سال به 120 ایستگاه افزایش خواهد یافت.

وی افزود: مأموریت‌های سازمان فقط در اطفای حریق و آتش نیست بلکه یک نوع دفاع شهری است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت:‌ نخستین خلأ سازمان آتش‌نشانی شهر تهران فرهنگ‌سازی و آموزش به شهروندان است که در این راستا اقداماتی صورت گرفته و برای افزایش آگاهی بخشیدن، به اصحاب رسانه نیاز داریم.

شریف‌زاده بیان داشت: پیشگیری از حریق و حادثه در اولویت کاری آتش‌نشانی قرار گرفته است و در این راستا مأموران آتش‌نشانی اخطارهای لازم را قبل از حادثه به مالکین می‌دهند.

وی گفت: هزینه ساخت هر ایستگاه حدود 4 میلیارد تومان است که 32 نفر در هر ایستگاه در سه شیفت فعالیت می‌کنند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران به هزینه‌های آتش‌‌نشانی اشاره کرد و گفت:‌  هزینه‌هایی سازمان آتش‌نشانی دارد اما هزینه‌ای را از مردم دریافت نمی‌کند به عنوان مثال در حادثه واژگونی تانکر بنزین در جاده قدیم کرج، 80 میلیون تومان برای آن حادثه و رفع مشکل، سازمان آتش‌نشانی هزینه کرده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها