امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۲۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118238
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار آموش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود حسینی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در مراسم افتتاحیه ...

به گزارش خبرنگار آموش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود حسینی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در مراسم افتتاحیه طرح ملی کارآفرینی در پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی که امروز در پژوهش‌سرای ابن سینای منطقه 15 برگزار شد، از ایجاد پژوهش‌سرای کارآفرینی در تهران در آینده خبر داد و اظهار داشت: آنچه در گذشته با عنوان مشکل دانش‌آموز پشت کنکوری برای آموزش و پرورش داشتیم دیگر نیست و این مشکل به مسئله تبدیل شده و راهکار دارد.

وی ادامه داد: در چندین سال گذشته مشکل اشتغال نداشتیم و فارغ‌التحصیلان وارد شغل خود می‌شدند اما امروز این به یک مشکل برای خانواده‌ها تبدیل شده است که مسائل مختلفی مانند کوچک شدن سیستم دولتی و محول شدن امور به بخش خصوصی به آن دامن می‌زند و با توجه به سیاست‌گذاری‌های کشور تنها مسیری که برای فارغ‌التحصیلان ارائه راهکار می‌کند، بحث کارآفرینی است.

حسینی افزود: باید کارآفرینی مورد توجه قرار گیرد، دانش‌آموز شناسایی شده و از او حمایت شود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران، یادآور شد: از مدیران پژوهش‌سراها می‌خواهم دانش‌آموزان را مورد محک جدی قرار دهند اما این محک به شکلی متفاوت از فرم‌های رایج مورد بررسی قرار گیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها