امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118242
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار قضایی فارس،‌ حجت‌الاسلام پورمحمدی در مراسم همایش هفته حقوق کودک ضمن تبریک به مناسبت عید غدیر خم، اظهار داشت: جامعه ما یک جامعه پاک ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس،‌ حجت‌الاسلام پورمحمدی در مراسم همایش هفته حقوق کودک ضمن تبریک به مناسبت عید غدیر خم، اظهار داشت: جامعه ما یک جامعه پاک است که از رهبری قانون‌مند برخوردار است.

وی افزود: مخاطبین ما افراد زیر 18 سال و کودکان زیر 10 سال هستند، بحث کودکان و نوجوانان برای جامعه اسلامی ما بسیار ارزشمند است، چرا که این قشر سرمایه اصلی کشور محسوب می‌شود.

وزیر دادگستری با تاکید بر اینکه جامعه بزرگی مثل جامعه ما مشکلات خاص خودش را دارد، گفت: کودکان نمی‌توانند از حقوق خود دفاع کنند به همین جهت جامعه باید زمینه‌ای را فراهم کند که کودکان هم مثل بزرگترها بتوانند از حقوق خود دفاع کنند.

وی با تاکید بر اینکه ما در مرجع ملی حقوق کودک به دنبال شناسایی کودکان با شرایط خاص و محرومیت‌های جسمی و خانوادگی هستیم گفت: تلاش ما بر این است که حقوق کودکان را بخوبی بشناسیم و آنها را به حقوق خودشان آشنا کنیم به همین جهت در این زمینه همه نهادها باید بسیج شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بحث حقوق کودک باید به عنوان یک مقوله فرهنگی جدی‌تر از گذشته اجرا شود و امیدواریم وقتی که سال آینده آمارها را امور می‌کنیم شاهد بهبود وضعیت این کودکان باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها