امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118246
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، انوشیروان محسنی‌بیدپی ظهر امروز در مراسم معارفه مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد با آرزوی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، انوشیروان محسنی‌بیدپی ظهر امروز در مراسم معارفه مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد با آرزوی موفقیت و بهروزی برای مدیرکل سابق و مدیرکل جدید اظهار داشت: امیدواریم بتوان سیاست‌های سازمانی و مورد هدف را در این استان محقق کرد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران عنوان کرد: حدود 600 قلم داروی صعب‌العلاج مورد حمایت 70 تا 90 درصدی بیمه سلامت و تامین اجتماعی قرار گرفته است.

محسنی‌بیدپی تصریح کرد: وزارت بهداشت و درمان بسته‌های خدمتی به نام حمایت مالی در بخش بستری از بیماران صعب‌العلاج را در دستور کار قرار داده و بخشی از هزینه‌ها از منابع هدفمندی یارانه‌ها پرداخت می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه رویکرد وزارت بهداشت و درمان و بیمه سلامت غربالگری و شناسایی به موقع بیماران سرطانی است، گفت: امیدواریم بتوان با شناسایی به موقع هم در بحث هزینه‌ای آن‌ها صرفه‌جویی کنیم و هم اقدامات درمانی در تشخیص زودرس موثر باشد تا آن‌ها را به هزینه‌های فلاکت‌بار بعدی دچار نکنیم.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با تعامل سازمان بیمه سلامت و وزارت بهداشت و درمان بحث شناسایی و تشخیص به موقع پنج بیماری شایع سرطانی در حال انجام است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود هدف از سفر یک‌روزه به کهگیلویه و بویراحمد را بحث توسعه فضاهای فیزیکی در مرکز استان، ارزیابی از طرح تحول سلامت در بیمارستان‌ها و معارفه مدیرکل بیمه سلامت این استان عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران متذکر شد: 72 درصد بیمه‌ شدگان کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

این مسئول به دیدار خود با استاندار کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: در این دیدار استاندار این استان درخواست داشته‌اند که بحث پایش و نظارت را بیش‌از پیش مدنظر قرار دهیم.

انتهای پیام/82011/ن30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها