امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11825
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۴
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گردهمایی مسئولان و فعالان ستادهای استان تهران ستاد جوانان (رویش) حامی محمدباقر ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گردهمایی مسئولان و فعالان ستادهای استان تهران ستاد جوانان (رویش) حامی محمدباقر قالیباف در تالار آئینه تهران برگزار شد.

در این گردهمایی حجت‌الاسلام صادق‌زاده عضو شورای مرکزی ستاد روحانیون این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری طی سخنانی با اشاره به سخن محمدباقر قالیباف مبنی بر اینکه اوضاع اقتصادی را طی دو سال آینده به وضعیت مطلوب می‌رساند، اظهار داشت: آقای قالیباف این سخن را به عنوان یک مدیر اجرایی بیان می‌کند و سخن مطرح شده از جانب وی با حساب و کتاب است.

وی خطاب به حاضرین در این گردهمایی با بیان اینکه وظیفه تک‌تک شماست که ویژگی‌های مثبت محمدباقر قالیباف را تشریح کنید، اظهار داشت: امروز اگر ما از آقای قالیباف حمایت می‌کنیم و درباره حمایت از وی سخن می‌گوییم عملکرد ما بر طبق منطق و عقل است و بر همین اساس است که حامی آقای قالیباف هستیم.

صادق‌زاده بخش بعدی سخنان خود را به بیان برخی از ویژگی‌های مثبت محمدباقر قالیباف اختصاص داد و از رأی داده به این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری سخن گفت.

علیرضا جاوید جوان‌ترین معاون شهرداری تهران دیگر سخنرانی بود که در این گردهمایی با اشاره به تأئید صلاحیت 8 نفر در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و حضور تمام سلیقه‌ها در این جمع 8 نفره اظهار داشت: اکنون کسی نمی‌تواند ادعا کند که از بین گروه‌هایی که در چارچوب قانون در کشورمان فعالیت می‌کنند نماینده‌ای در بین این 8 نامزد نیست.

وی با اشاره به حضور محمدرضا عارف در لیست احراز صلاحیت‌شده‌ها و با بیان اینکه این نامزد انتخابات نفر دوم دولت اصلاحات بود، گفت: نفر دوم دولت اصلاحات در لیست تأئید صلاحیت شده‌ها حضور دارد و این نماینده یک جریان سیاسی است.

جاوید اضافه کرد: آقای روحانی نیز در این لیست حاضر است که وی از افراد نزدیک و دارای گرایش به سازندگی محسوب می‌شود.

این حامی قالیباف با اشاره به سایر نامزدهای تائید صلاحیت شده و تأکید مجدد بر این نکته که سلایق گوناگون سیاسی در بین تأئید صلاحیت شده‌ها حضور دارند، بر این نکته تأکید کرد که اکنون اصلاحات، سازندگی و اصولگرایان نامزدهایی در انتخابات ریاست‌جمهوری دارند.

جاوید با تأکید بر اینکه نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری قابل احترام بوده و هریک توانستند در مسئولیت‌هایی که تا کنون به آنها واگذار شده به کشور کمک کنند، خاطرنشان کرد: امروز نیازی به تخریب کسی وجود ندارد و حمایت ما از یک نامزد به معنای روشن‌تر بودن کارنامه وی است.

وی با اعلام اینکه قالیباف در بین نامزدهای حاضر در انتخابات دارای ویژگی‌های برجسته‌ای است، تأکید کرد: ‌همین ویژگی‌های برجسته باعث شده که آقای قالیباف بین سایر کاندیداها دارای اولویت باشد.

جاوید کارآمدی را یکی از ویژگی‌های محمدباقر قالیباف برشمرد و با اشاره به کارنامه این نامزد انتخابات در دوران دفاع مقدس و پس از آن این کارنامه را بسیار درخشان و نشان‌دهنده کارآمدی قالیباف توصیف کرد.

جاوید، تسریع در کار مردم، تکریم مردم، تسهیل در کار مردم و اعتمادسازی در مردم را از ویژگی‌های دولت احتمالی محمدباقر قالیباف دانست و گفت:‌ آقای قالیباف به دنبال نشان دادن کارآمدی دین در اداره جامعه و اعتمادسازی در بین مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

این حامی قالیباف در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد که خداوند هرآنچه را که خیر دنیا و آخرت است در حق محمدباقر قالیباف و مردم ایران اسلامی روا بگرداند.

پس از سخنان علیرضا جاوید، ابویی رئیس ستاد جوانان، (رویش) حامی محمدباقر قالیباف با اشاره به بخشی از اقدامات انجام شده توسط این ستاد از شناسایی جوانان فعال و نخبه توسط ستاد یاد شده خبر داد و بر لزوم به کار گیری جوانان و پست‌های مدیریتی تأکید کرد.

وی با خطاب قرار دادن افراد حاضر در این گردهمایی به بخشی از برنامه‌هایی که قرار است ستادهای رویش اجرایی کنند اشاره و طرح نوای محله را یکی از این طرح‌ها عنوان کرد.

رئیس ستاد رویش با اشاره به راه‌اندازی این ستاد در شهرستان‌های استان تهران و طراحی و برنامه‌ریزی همایش‌هایی برای جوانان از سوی ستاد یاد شده از گسترده شدن فعالیت تبلیغی جوانان حامی قالیباف طی روزهای آینده خبر داد.

ابویی همچنین گفت: آقای قالیباف به دنبال جوانگرایی و حضور جوانان در عرصه‌های مختلف است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها