امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118250
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
محمدرضا صدیقی در حاشیه دیدار هیئت چینی با اعضای شورای شهر قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: ارتباط شهرهای ایران و چین می‌تواند ...

محمدرضا صدیقی در حاشیه دیدار هیئت چینی با اعضای شورای شهر قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: ارتباط شهرهای ایران و چین می‌تواند منشأ اثرات بسیار ارزشمندی برای هر دو طرف باشد و همکاری‌های اقتصادی، فرهنگی، گردشگری، اجتماعی و صنعتی را تداوم بخشد.

وی با اشاره به 50 سال پایتختی شهر قزوین در عهد صفوی ادامه داد: قزوین یکی از شهرهایی است که بیشترین میراث تاریخی و فرهنگی ایران را در خود جای داده است.

رئیس کمیسیون شورایاری شورای شهر قزوین بزرگ‌ترین وجه اشتراک ایران و چین را در استکبارستیزی دانست و این مزیت را مقدمه‌ای برای تبادلات بیشتر شهرهای این دو کشور و به ویژه قزوین و هایکو اعلام کرد.

صدیقی با اشاره به نتایجی که عقد خواهرخواندگی در حوزه گردشگری و صنعت توریسم می‌تواند به همراه داشته باشد، خاطرنشان کرد: به واسطه تحریم‌هایی که استکبار جهانی برای ایران ایجاد کرده است گردشگران اروپایی به ایران کمتر سفر می‌کنند اما می‌توان به سفر گردشگران بی‌شماری از شهرهای مختلف چین و به خصوص هایکو امیدوار بود.

انتهای پیام/2667/س10/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها