امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118271
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعتراضات خیابانی روز شنبه مردم دوبلین،‌ این بزرگترین اعتراضی است که تا کنون در پایتخت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعتراضات خیابانی روز شنبه مردم دوبلین،‌ این بزرگترین اعتراضی است که تا کنون در پایتخت ایرلند دیده شده‌است.

روزنامه «آیریش تایمز» نوشت تظاهرکنندگان به مدت 1 ساعت و 20 دقیقه در خیابان‌های این شهر راه پیمایی کردند؛ از آنجایی که امکان شمارش دقیق این افراد وجود ندارد گفته می‌شود شمار این راهپیمایان تا حدود 100 هزار نفر می‌رسد.

بنرهای اتحادیه‌های مختلف دوبلین در سراسر این شهر دیده‌میشد. عده‌ای از تظاهرکنندگان به «آیریش تایم» گفتند مشکل هزینه‌های آب در ایرلند کارد را به استخوان مردم رساند.

مردم از افزایش مالیات بر هزینه‌های آب شکایت کرده و گفتند وزارت آب ایرلند حق ندارد با تحمیل هزینه‌های بیشتر مردم را مجبور به پرداخت آن کرده و در صورت عدم پرداخت حق قطع آب آن‌ها را ندارد.

در این راهپیمایی اعتراض‌آمیز تعدادی از رهبران اتحادیه‌های دوبلین سخنرانی کردند. قبض‌های آب ایرلند از 176 یورو برای خانه یک نفره تا 500 یورو برای خانواده چهارنفره هزینه دارد. این درحالیست که تاکنون هزینه‌های آب از محل مالیات های دولتی تامین میشد.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار