امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118277
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «بپه گریلو» رهبر جنبش 5 ستاره (M5S) ایتالیا که یکی از احزاب تاثیرگذار سیاسی این کشور ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «بپه گریلو» رهبر جنبش 5 ستاره (M5S) ایتالیا که یکی از احزاب تاثیرگذار سیاسی این کشور است، گفت که قصد دارد با جمع‌آوری یک میلیون امضا و تحویل آن به پارلمان این کشور، زمینه را برای خروج هر چه سریع‌تر این کشور از اتحادیه اروپا را فراهم کند.

شبکه خبری «راشاتودی» با انتشار این خبر به نقل از گریلو نوشت: «دولت ایتالیا در کارآفرینی و کمک به مردم این کشور جدی نیست. باید اتحادیه اروپا را ترک و از حاکمیت مردم  این کشور بر بانک مرکزی اروپا دفاع کنیم».

این سیاستمدار ایتالیایی گفت: «ما باید هر چه زودتر اتحادیه اروپا را ترک کنیم. برای این کار باید 1 میلیون امضا  طی 6 ماه جمع آوری کرده و آن را به پارلمان ارائه دهیم تا برای جدایی از اتحادیه اروپا نظرسنجی برگزار شود».

حزب پنج ستاره در انتخابات پارلمانی گذشته، 25 درصد از آرا را به دست آورد. وی امیدوار است که موفقیت اخیر و افزایش حمایت‌ها از حزب مطبوعش امکان جمع آوری امضا و فرستادن برگه امضا های جمع آوری شده به پارلمان تا دسامبر 2015 فراهم کند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار