امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11828
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۴
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع مردم روستای ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع مردم روستای معصومیه با اشاره به پیشرفت‌های بزرگ ملت بزرگ ایران گفت: امروز زمانی که قدرت‌های بزرگ جمع می‌شوند، این ادعا را دارند که می خواهند در برابر ملت ایران بایستند، اما ما به آنها «نه» می‌گوییم.

وی با طرح این سوال که آیا یک مذاکره کننده هرچقدر که توانایی داشته باشد با گفت‌وگو می‌تواند در مقابل چند قدرت بایستد، تاکید کرد: این را بدانید که اگر 6 قدرت بزرگ با هم جمع شوند و بخواهند در مقابل حق ملتی بایستند، تنها با گفت‌وگو نمی‌توان جلوی آنها را گرفت.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: این که کشور ما امروز در مقابل قدرت‌های بزرگ جهانی می‌ایستد و پیشرفت آن در منطقه مثال زدنی است، ادعای من نیست بلکه دشمنان ما هم این موضوع را بیان می‌کنند.

جلیلی گفت: چرا امروز طمع دشمنان ما از روی ما برداشته شده است، آیا بهترین مذاکره کننده اگر بدون پشتوانه به مصاف قدرتهای بزرگ برود می‌تواند از حقوق خود دفاع کند.

وی افزود: امروز اگر مقاومتی در مقابل قدرتهای بزرگ صورت می‌گیرد به پشتوانه قدرت ملت ایران است. زرادخانه بزرگ ملت ایران همین شهدای روستای معصومیه هستند.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه امروز باید همان حماسه‌ای که در عرصه دفاع مقدس آفریده شد در عرصه پیشرفت و سازندگی نیز به وجود آید، تصریح کرد: اگر استعدادهای جوانان ما به درستی شناسایی شود جوانان ما می‌توانند در سایر عرصه‌ها نیز حماسه‌های بزرگی بیافرینند.

جلیلی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه ادارات دولتی، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها خود باید برای حل مشکلات مردم به سراغ آنها بیایند، گفت: اگر تمام ظرفیت‌های مردم و جوانان عزیز آزاد شود انشالله می‌توان شاهد حل شدن همه مشکلات در داخل کشور بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها