امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118310
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
مهدی قره‌شیخلو رئیس سازمان دارلقرآن‌الکریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عزم جدی سازمان متبوعش در ...

مهدی قره‌شیخلو رئیس سازمان دارلقرآن‌الکریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عزم جدی سازمان متبوعش در موضوع تربیت حافظان قرآن کریم خبر داد و در این باره گفت: در سال 1391 با کمک مؤسسات، بیش از 100 هزار حافظ یک جزء قرآن کریم تربیت کردیم.

هدف‌گذاری برای تربیت 100 هزار حافظ قرآن یک تا سه جزء در سال جاری

رئیس سازمان دارالقرآن در ادامه با بیان اینکه در سال جاری تربیت 100 هزار حافظ یک تا سه جزء قرآن هدف‌گذاری شده است، افزود: از ابتدای سال جاری ما برنامه‌ریزی کردیم که این تعداد حافظ قرآن کریم را تربیت کنیم که هم اکنون این هدف در حال اجراست.

50 جلسه ثابت حفظ قرآن با کمبود بودجه مواجه است

قره‌شیخلو همچنین با اشاره به تأثیرگذاری چشم‌گیر 50 جلسه ثابت آموزش حفظ قرآن کریم که سال گذشته با حمایت سازمان دارالقرآن راه‌اندازی شد، تصریح کرد: در سال جاری به دلیل کمبود بودجه، برگزاری و ادامه این جلسات را به استان‌ها و مساجد سپردیم که امیدواریم با تخصیص بودجه مناسب علاوه بر تقویت این 50 جلسه که برای برادران طراحی و اجرایی شدند، بتوانیم جلسات ثابت و محوری قرآن را برای خواهران نیز راه‌اندازی کنیم.

وی با بیان اینکه جلسات ثابت و محوری قرآن، نقش بسیار مثبتی در تحقق انس عمومی با قرآن کریم دارند، گفت: امیدواریم بتوانیم این جلسات اثرگذار را افزایش داده و از نظر کیفی نیز آنها را به طور شایسته‌ای ارتقا دهیم.
انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها